Посуд для чаю та напоїв. Історія її розвитку починається в далекому минулому, коли первісна людина вперше піднесла до губ долоню, наповнену джерельною водою. З тих пір пройшли століття, і тепер ми маємо величезний спектр кухонних пристосувань для чаювання і приготування ароматних прохолодних и гарячих напоїв. Однак не будемо голослівні, і познайомимося з даними пристроями впритул. 

 

Чайники
Вони бувають заварювальні і нагрівальними (які використовуються для приготування гарячої води).
Заварники чайники найчастіше виготовляються з товстостінного фаянсу, або кераміки, яка має здатність тривалого збереження тепла. Саме ця особливість, дозволяє заварювати рослинам розкрити свій аромат, в повній мірі. Також, в даний час випускаються заварники чайники, виконані з особливого, термоміцністі скла. 

Що стосується нагрівальних чайників, то до цієї групи належать чайники, які умовно можна розділити на: залежні від зовнішнього нагрівального елементу, і не залежать від нього.
• Залежать про зовнішнього нагріву чайники, ставляться на газову, або електроплиту.
• Незалежні - мають власний вбудований нагрівальний елемент, електричного типу. 

 

Чашки та склянки
Що стосується посуду для пиття чаю і напоїв, то це в першу чергу відноситься чашкам, гурткам і склянках. При цьому чашкою називається невисокий порожнистий посудину, виготовлений з фаянсу або кераміки, який використовується для гарячих напоїв типу чаю або кави, а також для «перших страв». 

Що стосується кухлів, то до них відносяться більш висока посуд, і використовуються вони для вживання, як гарячих, так і холодних напоїв. Матеріалом для них може служити фарфор, фаянс, а також більш урбаністичні матеріали, типу термостійкого пластика.

Склянки ж, виготовляються в основному зі скла, і застосовуються вони найчастіше на підприємствах громадського харчування (їдалень), а також в поїздах. 

 

Цукорниці і маслянки

Дані елементи кухонного посуду призначені для заощадження цукру і масла відповідно. Цукорниці виготовляються зі скла, порцеляни або пластику, і мають отвори як для насипання цукру, так і для вилучення його звідти. Для цього у них може бути передбачена або кришечка, або короткий патрубок з отворами, для подсолоджування напоїв (чаю, кави, і т.д.). 

Маслянки виготовляються з фаянсу, або пластика стійкого до низьких температур. Це пов'язано з тим, що зберігають масло найчастіше в холодильнику, щоб воно не втратило своєї прямокутної форми, зручної для приготування бутербродів. Також випускаються двокомпонентні маслянки, нижня частина яких виконана з непрозорого матеріалу, а верхня - з прозорого. 

 

Глечики

Використовуються для подачі на стіл холодних напоїв типу квасу, або морсу. Крім того, глечики застосовуються для зберігання в них молочних продуктів: • молока • вершків • сметани • ряжанки Матеріалом для них виступають фаянс, кераміка, акриловий пластик, а також новомодне бамбукове волокно. 

 

 

 

 

Ситечка

Дані девайси використовуються при проціджуванні непакетованому чайних складів (чай, трав'яні суміші, каркаде і ін.). Виготовляються вони з термостабильного силікону, пластика, мельхіору, або з харчової нержавіючої сталі.


Термоси і термокружки

Їх обсяг, може коливатися від 250 мл до літра і більше. Призначення ж у них підрозділяється на термоси для напоїв і термоси для їжі. Природно, що діаметр термосів для їжі більше, ніж у термосів для напоїв. Це пов'язано з тим, що власнику в них доводиться поміщати досить таки об'ємні шматки їжі (м'ясо, картопля, і т.д.). Матеріалом ж для них виступає пластик, нержавіюча сталь, а також скло для створення внутрішньої дзеркальної колби. 

 

 

Ці, та інші елементи товари для дому та дачі, ви завжди зможете купити в нашому Інтернет-магазині domel.com.ua.

Доставка по Україні здійснюється «Новою Поштою».