0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Фігурки дитячі

Кожен з нас добре знає тварин і птахів, що живуть на планеті. Найчастіше ці знання закладаються в людини ще в ранньому віці, в дитинстві. Фігурки тварин - це найкращий спосіб дати перші і основні поняття про те, як вони виглядають, де живуть, чим харчуються і які звуки видають. Адже не завжди малюк може по-справжньому розглянути слона або лева. А звичайний житель міста не завжди має можливість побачити корову, свиню або коня.

На сьогоднішній день купити фігурки тварин можна практично в будь-якому місці і в будь-який час доби. Для цього достатньо відвідати наш інтернет-магазин «DOMEL». Ми пропонуємо найширший вибір фігурок різної форми, виду та розміру. Модельки тварин виготовляються з різноманітних матеріалів. Практично всі вони виробляються виключно з екологічно чистих матеріалів. Адже їхня цільова аудиторія - діти.

Завдяки фігуркам тварин ваш малюк в найдрібніших подробицях зможе розглянути будь-яких представників тваринного світу, вивчити будову їхніх тіл і морд. Маленькому непосидьку разом з батьками буде цікаво порахувати кількість ніг або копит, перевірити, звідки росте хвіст. Для самих маленьких фігурки тварин мають більш округлі форми і яскраво виражені характерні риси кожного представника фауни.

Саме такі іграшки зможуть сформувати у дитини уявлення про класи і видах тварин. Про те, що існують дикі звірі, які живуть окремо від людини, а також домашні тварини, які допомагають людям в побуті.

Варто відзначити, що останнім часом особливою популярністю починають користуватися іграшки з гуми і пластика. Вони практичні, легко миються і сушаться і мають хорошу зносостійкість. Такі фігурки мають дуже натуральним виглядом. Дані статуетки із впевненістю можна віднести до класу розвиваючих іграшок. Адже вони не тільки дають загальні знання про тварин, але і стимулюють малюка вимовляти перші звуки. Саме завдяки статуеткам тварин непосид вперше дізнається, що корівка каже «Му!», А собачка - «Гав!».

Тварини фігурки купити дуже просто. Завдяки їх невисокій ціні ви можете зібрати зі своїм малюком цілий зоопарк, навчитися ділити тварин за видами, вивчити кольори і деякі форми. Тільки в «DOMEL» ви знайдете найширшу різноманітність фігурок тварин для будь-якого віку дитини. Вся продукція нашого магазину сертифікована і є екологічно чистою.

Купити фігурки дитячі в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на фігурки дитячі завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Дитячий світ".

Вгору