Для того, щоб забезпечити необхідні санітарні умови для природних потреб людини при відсутності централізованої каналізації, багато хто приймають рішення про придбання портативного біотуалету. Однак, при виборі такого пристосування необхідно враховувати деякі особливості.

Різновиди та їх особливості

Портативний біотуалет виконує всі функції сучасного туалету. Він актуальний для використання на дачі, на природі. До основних переваг такого пристрою варто віднести:

  • невелика вага і розміри, що дає можливість легко перевозити, переносити пристрій.
  • Для його очищення потрібно мінімум сил і часу.
  • Не вимагає багато місця, часу і сил для монтажу: його можна використовувати практично в будь-якому місці (при першій установці рекомендується ознайомитися з інструкцією).
  • Мобільний та автономний пристрій
  • просте при експлуатації, очищенні і обслуговуванні.

портативний біотуалет також називають мобільним або переносним. Він значно менше за розмірами своїх«побратимів & raquo;. При цьому, він має всі зручності, практичний у використанні і забезпечує достатній ступінь гігієни.

Розрізняють кілька різновидів такого пристрою:

  • З двома баками;
  • З пакетами;
  • Сиотуалет-відро.

Перша група пристроїв являє собою біотуалети, які мають два бака і слив. Один використовується для зберігання змиває рідини, другий - для збору відходів. При експлуатації, можна використовувати спеціальні засоби, які мають дезодорують або розщеплюють властивостями.

Біотуалет з пакетом відрізняється досить простою конструкцією. Як зрозуміло з назви, в якості складальної ємності передбачений пакет. Є відмінним варіантом для використання під час відпочинку на природі. Також така модель популярна для використання на дачі під час холодів.

Біотуалет у вигляді відра також є простим варіантом. Називається так через свій зовнішній вигляд. Однак в ньому є подоба сидіння. Ємність такого пристосування може становити від 10 до 15 літрів. При цьому, такий різновид значно доступніший за вартістю, ніж попередні моделі, хоча багато в чому програє їм по функціональності.

Таким чином, враховуючи різновиди і особливості біотуалетів, можна легко вибрати відповідну модель для використання на дачі, на природі або в поїздці. Такий простий і невеликий пристрій дозволить забезпечити необхідний рівень комфорту і гігієни.