0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Розмальовки

Розфарбуємо весь світ разом

Навіть якщо ваша дитина не стане великим художником або дизайнером, навички малювання йому не завадять навіть на самому початку життєвого шляху. На перших порах важко уявити, що дитина відразу почне малювати конкретні і впізнавані об'єкти, а також надавати їм потрібний колір. Саме для цього і необхідні розмальовки. Більш того, деякі фахівці вважають, що з їх допомогою можна «читати» настрій дитини і в цілому його психологічний стан. Ми не будемо так сильно заглиблюватися і просто розглянемо такий товар, як розмальовки.

Що це, і які вони бувають

Під розфарбуванням розуміють якісь контурні зображення на папері, які за допомогою олівця, фарби або інших засобів слід розфарбовувати. Тільки на перший погляд може здатися, що це нудне заняття. Навіть для дорослих є розмальовки та хоча вони не покликані розвивати зрілої людини, свою користь все ж приносять. Отже, все розмальовки можна розділити на такі умовні категорії:

• розвиваючі;

• навчальні;

• антистресові.

Останні, в основному, призначені для дорослих, і в них в цілому відсутні творчі пошуки, а ціна трохи вища, ніж у інших. Із самої назви зрозуміла головне завдання такого розфарбовування. А дві перших категорії обов'язково потребують деталізації.

розвиваємося разом

До розвиває відносяться розмальовки, на яких картинка являє собою один предмет. Вони цікаві самим маленьким. До такої ж вікової категорії відносяться і водні розмальовки, де можна взагалі обійтися без пензликів або олівців і малювати просто пальцями, промаківая ними папір, де поступово з'являється колір. Окреме місце займають тематичні та книжки-розмальовки. У перших приділено увагу конкретній темі, а по-друге йдеться про якийсь сюжеті, будь то розповідь або казка.

навчання важливо

Такі розмальовки безумовно допоможуть дошкільнятам підготуватися до майбутнього навчального процесу. У них з'являються букви і цифри, завдяки яким дитина вчиться логічно діяти. У продажу є так звані точкові розмальовки, де ви послідовно сполучаєте пронумеровані точки і отримуєте абрис, який можна потім і розфарбувати. В ігрових виробах ви ще й виконуєте певні завдання. Що стосується цифрових і буквених, то в них до кожної букви або числа прив'язаний конкретний колір.

Всю перераховану продукцію ви можете придбати в нашому онлайн-магазині. Вибирайте свої розмальовки, і ми доставимо вашу покупку по Києву або в будь-яке місто України.

Купити розмальовки в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на розмальовки завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Творчість".

Сортування:
Відображення:
Вгору