Купівля за безготівковий розрахунок

Ви можете оплатити своє замовлення за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок компанії. Реквізити або рахунок-фактура для оплати, висилаються після підтвердження замовлення на Ваш імейл або в смс на Ваш номер телефону. Якщо оплату виконує юридична особа, разом із замовленням відправляємо оригінал рахунку і видаткову накладну. (Увага !!! Рахунок дійсний 3 дні, якщо Ви оплатили пізніше ми не гарантуємо наявність товару на складі!). Також ви завжди можете оформити замовлення післяплатою.

 

Купівля онлайн

Ви можете оплатити своє замовлення не виходячи з дому. Для цього потрібно провести безпечну онлайн-оплату з Вашої кредитної картки, прямо з кошика.

 

 

 

   Доставка по Україні та Києву НОВА ПОШТА

Доставка товарів здійснюється компанією НОВА ПОШТА за рахунок замовника *. Якщо доставка накладеним платежем, тоді, за тарифами Нової пошти, до суми доставки додається 20 грн за повернення грошей + 2% від суми товару (послуга накладеного платежа за рахунок одержувача)

Товари вартістю до 100 грн відправляємо тільки по передоплаті, у зв'язку з тим, що вартість послуг за накладений платіж перевищує вартість самого товару!

(За умовами договору з Новою поштою для інтернет – магазину посилки, не забрані протягом 7 днів, повертаються назад на склад постачальника, щоб не нараховувалася плата за додаткове зберігання починаючи з 8 дня. Якщо Ви не встигаєте забрати посилку до закінчення 6 –ти денного терміну, повідомте нам, щоб ми продовжили термін зберігання. Якщо посилку не забрали у зазначений термін і Ви не продовжили зберігання і вона повернулася назад до нас на склад, для повторного відправлення Вам потрібно оплатити доставку в обидві сторони - це також стосується і передплачених замовлень!!!)

 

 

Для отримання посилки на складах перевізників Вам необхідно пред'явити паспорт і повідомити номер декларації, який ми повідомляємо Вам на вказаний e-mail або номер телефону.

- При замовленні понад 2500 грн. потрібно часткова або повна передоплата.

* Доставка крупно-габаритних товарів здійснюється лише за умови передоплати і платній доставці.