З наближенням теплих сонячних днів, виникає все більше бажання вибратися для відпочинку на природу. При цьому, хочеться не просто прогулятися, а з'їздити на пару днів. Але висока температура повітря негативно позначається на продуктах. І, щоб зберегти їх свіжість, необхідно використовувати спеціальні термосумки або термоконтейнеры.

Що краще вибрати?

Для того, щоб вибрати, який з цих двох товарів використовувати, необхідно знати про особливості і переваги кожного з них.

Термосумки являють собою досить місткі ємності, які призначені для зберігання продуктів, напоїв, і найголовніше, для підтримки їх вихідної температури. За своїм зовнішнім виглядом такі вироби нагадують звичайні сумки. Температура напоїв і продуктів може зберігатися від 6 до 20 годин в залежності від обраної моделі.

Особливістю термосумки є те, що вона сама по собі не охолоджує. Її завдання тільки в підтримці температури. Якщо ви хочете збільшити період дії таких пристроїв, рекомендується додатково скористатися акумуляторами холоду.

Термобокси являють собою ізотермічні контейнери. Головною їх відмінністю є більш жорсткий каркас. Адже зовнішня оболонка виконується з міцного пластику. Вони можуть використовуватися для транспортування продуктів і напоїв до місця призначення як в транспорті, так і вручну. Без акумуляторів холоду, вони підтримують температуру до 12 годин, з акумуляторами – до 24 годин. Найбільші моделі мають висувні ручки і роликові опори для зручності транспортування.

Однозначно сказати, що краще, термосумка або термоконтейнер не можна, оскільки відповідь може змінюватися в залежності від ситуації. При виборі, рекомендується відштовхуватися від наступних моментів:

  • Якщо вам потрібно взяти з собою велику кількість напоїв і продуктів, краще всього вибрати контейнер, оскільки його місткість може становити до 200 л. Сумки можуть вмістити максимум 50 л.
  • Якщо ж ви просто відправляєтеся на прогулянку і хочете в дорозі насолодитися прохолодними напоями, то оптимальним варіантом буде компактна термосумка, яку можна зручно нести завдяки ременям і ручок.
  • Також варто враховувати і час підтримки температури. В даному питанні виграють контейнери. Тому, якщо вам потрібно зберегти продукти в придатному для їжі стані тривалий час, краще вибрати контейнер і додатково придбати кілька акумуляторів холоду.