0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Термопари для газових плит

Термопари в побуті: вкрай необхідна річ

Термоелектричні перетворювачі широко застосовуються не тільки в промисловості і наукових дослідженнях. Домашня побутова техніка, яка використовує газ у своїй роботі, також нерідко комплектується подібної запчастиною. Якщо вона присутня в використовуваному приладі, ваша безпека істотно підвищується. Звертайте увагу на опис обраній моделі газової техніки.

Функціональна завдання і конструкція

Термопари присутні в:
• котлах;
• духовках;
• газових плитах.
Головне завдання такого пристрою полягає в контролі полум'я, одержуваного від газу, що подається безпосередньо в використовувану техніку.
Товар являє собою пару спаяних металевих проводів, виготовлених з двох різних елементів періодичної системи Менделєєва. Підвищення температури призводить до появи опору, що, в свою чергу, створює напругу, що дозволяє відкривати магнітний клапан подачі газу. Як тільки полум'я згасне, клапан миттєво схлопивается і подача газу припиняється. При поломці термопари, полум'я може раптово гаснути або горіти нерівномірно. Ціна термопари для духовок непорівнянна з вартістю більшості їх компонентів, виконуючи таку важливу функцію, як безпека.

Можливі матеріали

Загальна кількість пар металів і сплавів досить велике, але серед найбільш затребуваних називають: хромель, залізо, алюмель, мідь, константан, нісіл, ніхросил, вольфрам, платинородій. Як правило, чим вище допускається температура, тим цінніше використовуваний метал. Нерідко в подібних пристроях використовується платина. Постачальники і виробники обов'язково вказують це в описі моделі.

Переваги і недоліки

Плюсів значно більше, ніж мінусів. Судіть самі:
• невисока вартість виробництва значно підвищує безпеку експлуатації;
• можливість контролю не тільки температури, але і самого полум'я;
• тривалий термін служби;
• точність фіксації поточної температури;
• простота заміни в разі поломки.
З недоліків відзначимо лише поява похибки, якщо напруга наближається до позначки 50 мікровольт, а також неможливість ремонту.

Самостійна чистка

Щоб обійтися власними силами, попередньо оцінивши ситуацію з гаснучих полум'ям, виконайте певну послідовність дій. Не поспішайте вивчати термопар для газових плит в каталозі. Можливо, цей пристрій справно або вимагає простого чищення. Для початку, перекрийте клапани подачі газу до техніки і обесточьте її. Знайдіть термопару (в духовках вона розміщена, як правило, вгорі). Уважно огляньте на предмет забруднення та очистіть. Після чого перевірте повторно якість одержуваного полум'я. Якщо нічого не змінилося, швидше за все, вам таки доведеться купити термопару для духовки.

Купівля

Уважно вивчіть опис термопари для духовки в Купити - категорії. Вона повинна повністю відповідати вашій, що вимагає заміни. Цю товарної позиції ви можете придбати в інтернет-магазині Domel по відмінною ціною і з максимальним комфортом. Стурбовані пошуком термопари для духовки в Києві або будь-якому іншому місті України? Робіть покупки у нас, не виходячи з дому. Доставка можлива в будь-яку точку країни в найкоротші терміни.

Купити термопари для газових плит в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на термопари для газових плит завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Запчастини для електроплит / духовок".

Сортування:
Відображення:
Вгору