Напередодні великого свята, кожна господиня замислюється про приготування пасок. А щоб випічка пройшла без затримок і результат радував, необхідно своєчасно подбати про придбання необхідного посуду. Для цього процесу необхідні спеціальні форми, які дозволять зробити випічку різних видів і розмірів. Адже саме від цього багато в чому залежить кінцевий результат і краса випічки.

Форми для випічки, які підходять для пасок, можуть бути найрізноманітніших форм:

  • фігурні;
  • прямокутні;
  • овальні;
  • круглі;
  • квадратні та ін

В даному питанні варто відштовхуватися від особистих переваг. У магазині представлений значний асортимент, серед якого кожна господиня зможе вибрати те, що їй по душі і по кишені.

Різновиди та їх особливості

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення форм є пластик і силікон. Вони отримали популярність завдяки практичності, можливості багаторазового використання, а також легкості і простоті догляду.

Особливо затребуваними є саме силіконові вироби. Вони відрізняються величезним асортиментом форм і забарвлень. У каталозі можна вибрати як прості моделі, так і з тематичними тисненнями «ХВ». Вироби вогнетривкі і виготовляються з екологічного матеріалу. Більш того, в них паски ніколи не будуть пригорати і змащувати маслом їх зовсім не обов'язково. Допустимий діапазон температур становить від -40 до +230 градусів за Цельсієм. Завдяки цьому, вироби підходять для використання не тільки в духовці, але і можуть зберігатися в морозильній камері.

Крім цього, виробники пропонують і металеві вироби, які можуть бути як роз'ємними, так і нероз'ємними. При виборі варто звернути увагу на наявність всередині антипригарного покриття (переважно тефлонове). У таких моделях тісто буде добре відстоюватися і після випікатися. При цьому, наповнювати форми рекомендується приблизно на 2/3.

Для того, щоб вони не займали багато місця в шафі, рекомендується купувати моделі різного розміру для можливості складання одне в одного.

При виборі, рекомендується звернути увагу на такі характеристики, як висота і довжина. Вибравши різні моделі, можна урізноманітнити асортимент пасок. Велика за розміром випічка стане оптимальним варіантом, щоб приготувати здобний десерт для всієї родини. А маленькі підійдуть в якості індивідуальних порцій. Вироби можуть мати діаметр від 8 см, а висоту від 10 см.