При зборах на природу, багато хто думає тільки про смачні страви, які будуть приготовлені на мангалі або грилі. Проте мало хто згадує про корисні дрібниці, які зроблять перебування на природі значно комфортніше і приємніше.

Подбаємо про продукти

В теплу пору року висока температура негативно позначається на свіжості продуктів. Більш того, напої також приємніше пити охолодженими. І щоб під час поїздки до пункту призначення їжа залишалася свіжою, рекомендується використовувати сумки холодильники. Ці пристрої дозволяють протягом тривалого часу (до 24 годин) зберігати необхідний діапазон температур.

Якщо ж вас чекає тривала поїздка, варто також звернути увагу на акумулятори холоду. Вони дозволяють збільшити час підтримки необхідної температури.

При виборі такого виробу, варто звертати увагу на:

  • місткість;
  • зовнішні габарити;
  • матеріали, з яких виготовлений зовнішній і внутрішній шар вироби (товщина стінок повинна становити від 0,8 мм, що дозволить ефективно зберігати холод).

Який посуд з собою взяти?

Посуд, столові прилади, склянки – найважливіші товари для барбекю або пікніка. Домашня посуд не завжди підходить для таких цілей через крихкості, великої ваги. При виборі варто звернути увагу на те, з яких матеріалів виготовлені вироби. Для тарілок і склянок найбільш часто використовується пластик і алюміній.

Також варто звернути увагу на набори для пікніка. Вони можуть відрізнятися в залежності від:

  • наявності складових (крім посуду, столових приладів, склянок, у нього можуть входити обробні дошки, решітки гриль, мангал, штопор, комплект шампурів і т. д.);
  • кількості персон, на яких розрахований набір;
  • матеріалів.

Як розташуватися з комфортом?

Якщо ви збираєтеся на пікнік, і сумка з продуктами вже готова, то саме час подумати про те, як ви будете розташовуватися. Складні стільці не завжди зручно брати з собою, а звичайного покривала буває недостатньо. Саме тому варто звернути увагу на туристичні килимки.

Головними їх перевагами є забезпечення теплоізоляції між тілом людини і поверхнею землі. Завдяки цьому, ви не будете відчувати незручності через вплив вологи від трави, холоду. Більш того, такі килимки можна використовувати не тільки для сидіння, але і в разі, якщо ви вирішили влаштувати нічліг.

Крім цього, рекомендується не забувати про такі дрібниці, як серветки, рушники, скатертина, сірники. Маючи під рукою такі підказки, можна не хвилюватися про комфорт під час відпочинку на природі.