0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Датчики руху

Сьогодні питання економії енергії є поширеним і актуальним. Дані енергозберігаючі заходи широко застосовуються в системах сенсорного управління.

Датчик руху - пристрій, головною метою якого є фіксування переміщень в доступній йому зоні і контроль над навколишнім оточенням. Даний вид сенсорного руху досить поширений в наші дні. Він широко використовується в охоронній сфері для заступа від стороннього проникнення, і навіть в житлових будинках по системі домашньої автоматизації (освітлення, опалення, вентиляція, кондиціонування). Його застосування доступно кожному. Якщо Вас зацікавить даний пристрій, то датчик руху купити можна у нас в магазині.

Встановлюючи датчик у себе вдома, Ви не тільки отримуєте автоматичне світло, який сам вмикається і вимикається, а й захищаєте себе від візиту непроханих гостей. Оптична система даного пристрою складається з лінз. Оптимальна їх кількість знаходиться в діапазоні від 20 до 60 штук. Вибираючи цю частоту, Ви отримуєте максимальне відображення зони контролю сенсора руху.

Датчики фіксують будь-яке пересування завдяки інфрачервоному, ультразвуковому і мікрохвильовому випромінювання. Позитивним є те, що вони діють на відстані. Якщо Ви прийняли рішення купити датчик руху, тоді необхідно врахувати, що вони бувають двох видів - активні та пасивні.

До пасивної формі відносять інфрачервоний сенсор. Даний датчик руху, ціна якого є більш прийнятною і доступною, дуже надійний і реагує навіть на тварин. Також він є найпоширенішим і широко використовуваним. До активній формі відносять ультразвуковий датчик. Він є найбільш простим видом. Прилад випромінює ультразвук при русі об'єкта в поле дії огляду. Якщо Вам необхідно убезпечити свій автомобіль, то вибирайте даний вид датчика.

Використовуючи мікрохвильове випромінювання, Ви отримаєте справжні датчики - радари. Вони схожі за принципом дії з ультразвуковими пристроями. Але є менш практичними, так як погано реагують на температурні перепади.

Ще одним плюсом є те, що сенсорного помічника можна встановити самостійно. Це не складе Вам особливих зусиль - просто кабель пристрою з'єднуємо з електропроводкою квартири через розподільну коробку. А також зверніть увагу, щоб лінза датчика не була перекрита якимись предметами. І кут огляду повинен становити 180 градусів. Розміщувати даний сенсорний пристрій можна і на вулиці, і в приміщенні.
На нашому сайті Ви знайдете різні варіанти датчиків і за допомогою фахівців підберете оптимальний для себе.

Купити датчики руху в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на датчики руху завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Освітлення".

Вгору