В теплу пору року так і хочеться вибратися на дачу або заміський будинок, де з комфортом можна відпочити від суєти і шуму мегаполісу. І щоб сад біля будинку був не тільки функціональним і практичним, але і красивим, рекомендується особливу увагу приділити вибору меблів для саду.

Що необхідно врахувати?

Варто пам'ятати про те, що товари для саду і дачі, крім своєї практичності і функціональності, зобов'язані володіти ще однією важливою властивістю: вони повинні стійко переносити особливості експлуатації на вулиці. А значить, варто особливу увагу приділити вибору матеріалу для меблів. Він повинен відрізнятися міцністю, зносостійкістю, довговічністю.

При виборі, варто враховувати, як буде використовуватися меблі. Якщо місце для відпочинку постійна і не змінюється, можна вибрати стільці, крісла, шезлонги садові, а також інші набори меблів для саду, які виготовлені з:

  • ротанга;
  • лози;
  • пластика.

Вироби, виготовлені з натуральних матеріалів, постійно будуть користуватися попитом. Лоза є досить довговічною і міцною. Термін служби таких предметів становить від 20 років при дотриманні простих рекомендацій по експлуатації та догляду. Для того, щоб вона довго радувала своїх власників, необхідно:

  • ховати її від впливу прямих сонячних променів;
  • не залишати на вулиці при опадах.

Хорошою міцністю і довговічністю володіє і ротанг. Меблі виготовляють в основному в Малайзії, В'єтнамі.

Для виробництва дерев'яних меблів використовується, в основному, сосна, бук, акація, червоне дерево. Для того, щоб столи і стільці служили довгий час і не деформувалися, виробники їх захищають від дії сонячних променів і опадів за допомогою спеціальних гідрофобних сполук і лаку. Також рекомендується використовувати спеціальні захисні чохли для садових меблів.

Також популярні меблі з пластику. Він відрізняється доступною вартістю, простотою в експлуатації і догляді, не боїться опадів. Крім цього, пластикові стільці і столи досить легкі. Їх легко можна перенести з місця на місце.

При виборі варто враховувати кількість членів сім'ї, а також той факт, наскільки часто приходять друзі і рідні. Для гостей рекомендується придбати додаткові стільці чи навіть садові столи складного типу.

Для дитячого дозвілля є чимало варіантів. Найбільш поширеним є садові гойдалки. На них із задоволенням буде кататися не тільки діти, а й дорослі.