0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Шланги для пральних / посудомийних машин

Шланги для пральки і посудомийки

Пральна і посудомийна машини, для повноцінної роботи, вимагають підключення до системи водопостачання і каналізації. Робиться це за допомогою спеціальних шлангів. Причому, один подає воду, а другий - зливає. Про те, як правильно підбирати ці важливі елементи, якими вони бувають і як самостійно встановити, замінити - читайте далі.

Заливні

Часто іменований наливним, шланг для пральної машини в Україні виготовляється з наступних матеріалів:
• гума (найпростіший варіант, найбільш доступний і недорогий);
• гума + метал або нейлон (посилена версія попереднього з металевим або нейлоновим армуванням).
Окремим видом вважається конструкція з використанням системи aquastop (аквастоп), з розміщенням всередині шланга спеціальної трубки. Стався порив заповнює внутрішній простір шланга водою і автоматично припиняє подачу води в техніку. Ціна шланга для пральної машини такого плану є найвищою.

Як вибирати?

Нічого складного, не потрібно надприродних знань:
• допустимий тиск (орієнтовно 20 бар);
• гранична робоча температура (не нижче 90 градусів за Цельсієм);
• довжина (трохи більше фактичного відстані від техніки до системи водопостачання).

Про підключення

Тут також все порівняно легко і зрозуміло на інтуїтивному рівні. У місці врізки в трубу водопроводу встановіть трійник з додатковим вентилем локального контролю подачі води. Підключіть шланг в обох точках і перевірте герметичність подачі.

Зливні

Відпрацьована вода з пральної або посудомийної машини виводиться в каналізацію при їх допомоги. Купити шланг для пральної машини на слив буває двох варіантів:
• звичайний з довжиною від одного метра до п'яти;
• телескопічний, гофрований з регулюванням довжини необхідного метражу.
Фіксується він в обох випадках безпосередньо до насоса, який відкачує воду. А ось для другого кінця є кілька варіацій:
• слив безпосередньо в сантехніку (ванну, унітаз, раковину);
• туди ж, але через сифон;
• пряме з'єднання з каналізаційною трубою.
Для прямого зливу в сантехніку знадобиться фіксатор-тримач, для другого способу - сифон і гумова манжета, для підключення до каналізації, по аналогії з заливним - трійник і манжета з гуми.
Важливо! Врахуйте, що телескопічна модель має гофровану форму не тільки зовні, але і всередині. Це може викликати труднощі в подальшій експлуатації, через періодичного забивання виїмок всіляких сміттям.

Купівля

Такий актуальний товар, як шланги для пральної машини в Києві придбати досить легко практично в будь-якому магазині. Але набагато простіше і комфортніше це зробити в Domel. Це справжній інтернет-магазин шлангів для пральних машин, де можна знайти запчастини для будь-якої побутової техніки. Досить вибрати вподобану позицію і оформити замовлення. Найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей. Доставка можлива в будь-який населений пункт України.

Купити шланги для пральних / посудомийних машин в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на шланги для пральних / посудомийних машин завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Запчастини для пральних / посудомийних машин".

Сортування:
Відображення:
Вгору