0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Рідина для біотуалету

Особливості вибору рідин для біотуалету

Використання мобільних біотуалетів все більш актуально. Вони використовуються як на вулицях міст, так і на дачних ділянках. Варто зазначити, що такі пристрої є чудовою альтернативою звичайних туалетів. Однак, для їх безпечної експлуатації, яка буде відповідати нормам, необхідні кошти для біотуалетів.

Різновиди рідин і їх особливості

Біотуалети мають конструкцію, в якій знаходяться дві ємності. Одна з них є приймальні, друга ж призначена для зберігання води. Саме в останню додається спеціальна рідина. Її головною функцією є прискорення процесу переробки відходів. Такі кошти можуть бути як хімічними, так і біологічними. І щоб вибрати оптимальний вид, рекомендується розібратися з їх особливостями.

Виділяють кілька основних груп цих коштів:
• біологічні;
• формальдегідні;
• амонієві.

Біологічні представляють собою склади, які складаються з особливого комплексу живих бактерій. Цей різновид відноситься до найбільш безпечним і екологічним.

Формальдегідні кошти здатні швидко переробляти відходи. Однак, такі склади не рекомендовано використовувати в біотуалетах, які не підключені до центральної каналізації. Це пов'язано з тим, що утилізація кінцевих відходів можлива тільки в каналізацію.
Амонієві також мають високу ефективність, про що свідчать численні відгуки та огляди користувачів. Їх особливість полягає в тому, що вони працюють тільки за умови з мінімальною кількістю кисню. Вони особливо актуальні для тих, хто використовує портативні пристрої. Відходи від їх використання можна утилізувати в компост.

Незважаючи на відмінності, всі вони виконують такі функції:
• запобігають появі та поширенню бактерій і мікробів;
• усувають неприємні запахи;
• збільшують швидкість процесу утилізації відходів;
• є необхідними для дотримання санітарно-гігієнічних норм.
Завдяки використанню цих коштів, відвідування біотуалету є комфортним навіть без його підключення до центрального водопроводу.

Де вигідно придбати?

Якщо ви хочете замовити рідини для біотуалетів, то інтернет-магазин Domel - це саме те, що вам потрібно. Тут представлений величезний асортимент продукції за доступними цінами. Доставка куплених товарів здійснюється як по Києву, так і з доставкою в будь-який інший місто України.

Купити рідини для біотуалету в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на рідини для біотуалету завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Біотуалети".

Сортування:
Відображення:
Вгору