Бренд Luminarc відомий у всьому світі. Він займається виробництвом посуду зі скла. При цьому, кожен виріб має свій неповторний стиль і дизайн. Адже для компанії виробництво посуду схоже на мистецтво.

У чому секрет посуду від Luminarc?

Виробництво почалося в 1823 році у Франції. Саме тоді була відкрита Майстерня з виготовлення виробів зі скла. Головною відмінною рисою бренду є його індивідуальність, великий асортимент, а також нестандартні дизайнерські рішення.

Скло, яке використовується для виготовлення посуду, відрізняється високими показниками стійкості. При виробництві проводяться випробування, в ході яких матеріал сильно нагрівається і після, різко охолоджується. Завдяки цьому, посуд від Luminarc не боїться ні мікрохвильової печі, ні механічних впливів. Більш того, варто зазначити, що на відміну від інших брендів, посуд цієї компанії служить як мінімум в 10 разів довше.

Більше того, не можна не відзначити й інші властивості матеріалу. Він володіє низькою пористістю і відрізняється абсолютною гладкістю. Завдяки цьому, забезпечується високий рівень гігієнічності, що гарантує захист від появи мікробів.

Велика різноманітність форм, кольорів і розмірів дозволить підібрати саме той комплект або сервіз, які підійде для будь-якої кухні.

Переваги виробів Luminarc

саме посуд Luminarc займає лідируючі позиції за популярністю і поширеністю. До основних переваг посуду від компанії Luminarc варто віднести:

  • гігієнічність;
  • велика кількість забарвлень, дизайнів, форм посуду;
  • стійкість до впливу високих температур, механічних впливів;
  • посуд не втрачає свого кольору;
  • доступна ціна.

Щорічно компанія випускає близько двох десятків нових колекцій. Це дозволить задовольнити смак навіть вимогливих покупців.

В каталозі бренду можна знайти:

Особливу увагу виробник приділяє дитячому посуді. Для виробів цієї лінійки використовується більш міцне скло, що дозволить убезпечити використання тарілок і чашок найменшими. Також, варто відзначити, що ці серії мають милі кольори і зображення сучасних дитячих героїв і звірят.