0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Амортизатори для пральних машин

Купити амортизатор для пральної машини

Крім цієї назви амортизатор також називають демпфером. І призначений він для того, щоб зменшувати інтенсивність коливань рухомих частин в пральній машині.

Якщо амортизатор в пральній машині підібраний неправильно, це може привести до проблем в її роботі. А саме: розтягнення ременів, провисання або надмірне тертя в місцях контакту підвісної системи, навантаження на двигун і т.д. Якщо ви зіткнулися з проблемою заміни амортизатора, ми знаємо, де вам придбати якісний товар. В інтернет-магазині «DOMEL».

Підбираючи амортизатори для пральних машин, ви повинні точно знати його розміри і характеристики. На сайті магазина вказані всі дані про нього:

· Довжина в розтягнутому і стиснутому станах між центром і отворів.

· Отвори під кріплення.

· Опір.

· Тип кріплення.

· та інше.

Всі ці дані знадобляться вам для того, щоб не помилитися при виборі нового амортизатора. Порівнявши їх з характеристикою вашого старого обладнання, ви без проблем підберете новий.

При виборі ви також повинні знати, поєднуємо чи амортизатор на сайті з вашою моделлю пральної машини. В описі ви без проблем зможете дізнатися цю інформацію.

Досвідчені фахівці рекомендує купувати товари парно. Оскільки, якщо вийшов з ладу перший амортизатор пральної машини, то після заміни на новий старий швидко зноситься.

Купити амортизатори для пральних машин в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на амортизатори для пральних машин завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Запчастини для пральних / посудомийних машин".

Сортування:
Відображення:
Вгору