Мікрохвильова піч – універсальний пристрій на кухні, завдяки роботі якого, можна не тільки розігріти їжу, але і приготувати різноманітні страви. З її допомогою можна всього за кілька хвилин розморозити продукти, зробити смачний десерт або запіканку. Однак, для її нормального функціонування необхідна спеціальна тарілка.

У чому особливість?

Тарілки для мікрохвильовки являють собою плоскі страви, які мають невеликий бортик по краю і опуклі виступи знизу, за допомогою яких здійснюється фіксація. В якості матеріалів для виготовлення цього предмета, використовується міцне скло.

Щоб правильно вибрати цей предмет, необхідно враховувати кілька основних факторів. В першу чергу, варто звернути увагу на виробника техніки. Тарілки для СВЧ Samsung можуть відрізнятися по діаметру і іншим характеристикам. Якщо ви виберете невідповідну модель, то вона не тільки може не влізти в піч або бути дуже маленькою, але і перешкоджати крученню коліщаток. З-за цього, їжа може прогріватися нерівномірно.

При підборі цієї запчастини, рекомендується заздалегідь виміряти діаметр. Якщо ж тарілка розбилася, варто відштовхуватися від моделі мікрохвильової печі. Наприклад, в каталозі Domel ви зможете вибрати відповідні вироби в залежності від виробника, наприклад, тарілки для СВЧ Whirlpool. Є також і універсальні моделі, але вони підходять не до всіх мікрохвильових печей. Більшість представлених моделей в каталозі мають значення діаметра від 245 до 360 мм

Є ще один простий спосіб уточнити діаметр тарілки в разі, якщо вона розбита:

  • необхідно дістати хрестовину, на яку встановлюється тарілка;
  • виміряти відстань від центру до ролика (отримане значення буде радіусом, а діаметр становитиме подвійне значення).

Також можна виміряти відстань від вузла сполучення з куплером до виступу в мікрохвильовці.

Крім діаметра, необхідно звернути увагу на особливості установки. Тарілки можуть встановлюватися на куплер обертання або на хрестовину. У першому випадку, у виробі знизу будуть спеціальні виступи, у другому-дно буде гладким.

Таким чином, відштовхуючись від двох основних параметрів, можна підібрати тарілку для мікрохвильової печі. А інтернет-магазин Domel пропонує великий асортимент та вигідні умови замовлення, завдяки чому, ви швидко вирішите проблему відсутності тарілки в СВЧ.