0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Фільтри для пилососів

Фільтри для пилососів: повний захист повітря

Пилососи існують різні, але принцип роботи кожного з них заснований на всмоктуванні повітря і проходженні його через мішок. Це може бути мішок або спеціальний контейнер. Однак, після того як пил буде зібрана, повітря, який потрапив всередину пилососа, викидається назад в квартиру. І для того, щоб в ньому не було мікрочастинок пилу, які не зміг затримати мішок, і були придумані спеціальні HEPA-фільтри.

Якими бувають?

Перш за все, для того, щоб користувачі не плуталися в класифікації фільтруючих елементів, варто перелічити всі їх види, які використовуються в пилососах.

Отже, в тому чи іншому вигляді існує три типи фільтруючих елементів:

Поролоновий фільтр для пилососа в Україні (затримує великі частки);
Тонкого очищення, який затримує мікроскопічні частинки пилу;
HEPA-фільтр, який є найефективнішим в плані очищення виходить з пилососа повітря.
Саме HEPA фільтр на пилосос в Києві є найефективнішим бар'єром, а тому, його можна зустріти практично в кожному сучасному пристрої. Існує класифікація цих товарів в залежності від рівня очищення проходить через них повітря.

Можна купити фільтр для пилососа таких класів:

H 10 - близько 85% пилезадержкі;
H 11 - близько 95% пилезадержкі;
H 12 - близько 99.5% пилезадержкі;
H 13 - близько 99.9% пилезадержкі.

Чи бувають миються фільтри?

Перше, що варто сказати - такі фільтруючі системи навряд чи можна ефективно очистити за допомогою води. Справа в тому, що пил, розмокаючи, забивається в структуру матеріалу, що робить практично неможливим вимити всі залишки пилу.

Крім того, як ми вже сказали, HEPA-фільтри виробляються з паперу, тому, рідина негативно впливає на структуру вироби і значно скорочує його міцність і зносостійкість. Під час миття, ви можете пошкодити верхній шар, що не тільки знизить блокуючий коефіцієнт, але і може привести до банального розриву вироби або його деформації, що також позначиться на роботі.

Проте, існують варіанти, які можна мити - але про це має бути написано в інструкції компанії виробника. У тому чи іншому випадку, найкращим варіантом буде придбання нового фільтра, що гарантує якісне очищення повітря пилососом.

Наскільки часто необхідна заміна?

Це залежить від частоти використання побутової очисної техніки, рівня і типу забруднення, з яким ви зустрічаєтеся. Справа в тому, що дрібнодисперсний пил під час ремонтних робіт може набагато сильніше забивати його, ніж, наприклад, звичайна пил в квартирі.

В середньому, фільтри доводиться міняти два рази на рік. Однак, варто пам'ятати, що заміні підлягає не тільки HEPA-фільтр, а й інші фільтруючі елементи пилососа, інакше пристрій буде працювати неефективно, і може навіть зламатися. Ціна фільтра на пилосос знаходиться в доступних межах.

Ви можете придбати фільтр для пилососа в інтернет-магазині, і отримати запчастини і інші аксесуари для пилососів з швидкою доставкою.

Купити фільтри для пилососів в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на фільтри для пилососів завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Запчастини для пилососів".

Сортування:
Відображення:
Вгору