Термокружка – корисний винахід, завдяки їй можна насолоджуватися гарячим, запашним напоєм в автомобілі, на роботі, під час прогулянки. Сьогодні вибір цих девайсів досить широкий, вони виготовляються з різних матеріалів, мають привабливий дизайн, різний обсяг. А про те, які з них довше зберігають тепло, піде мова далі.

Особливості виробів

Практично все термокружки мають внутрішню колбу і вакуумну прошарок між зовнішніми і внутрішніми стінками, з-за цього, висока або низька температура напою зберігаються тривалий час. У якісних виробах кришки повністю герметичні, тому навіть при перекиданні, вміст залишається всередині, за умови, що поїльник закритий. Механізм відкриття на кришці може бути різний, втім, як і матеріал виготовлення корпусу. Зупинимося на цих характеристиках більш докладно.

Матеріал корпусу

Термокружки виготовляють з матеріалів:

  • пластика;
  • кераміки;
  • скла;
  • нержавіючої сталі.

Пластикові вироби мають доступну вартість, невелику вагу, при виборі краще віддавати перевагу тим моделям, які мають колбу з нержавіючої сталі. Варто відзначити, що термокружки ZIZ від вітчизняного бренду мають такі характеристики, а за рахунок прогумованого ущільнювача на кришці, вміст залишається всередині при будь-яких умовах

Керамічними виробами зручно користуватися вдома і на роботі, через крихкість матеріалу. Вони мають привабливий дизайн, легко піддаються чищенню, як правило, вони не мають внутрішньої колби, а за рахунок герметичної кришки надовго зберігають тепло напою.

Скляні термокружки виглядають стильно і презентабельно, у них подвійні стінки, вони надовго зберігають температуру. Однак, вони також досить крихкі, що не завжди зручно при далеких поїздах або подорожах.

Нержавіючі моделі найбільш універсальні, у них є вакуумна прошарок, тому напій може залишатися гарячим до 6 годин, їм не страшні падіння і удари і багато виробники гарантують 100-відсоткову герметичність кришки. Незважаючи на високу вартість, такі аксесуари користуються великою популярністю і довше за інших зберігають тепло.

Механізм відкриття

Виробники оснащують кришки різними механізмами відкриття/закриття, вони можуть бути:

  • у вигляді засувки – зручне пристосування, засувку можна відкрити однією рукою, однак, в сумці можна випадково відкрити механізм;
  • поворотним – поїльник відкривається при повороті кришки, що виключає мимовільне відкриття;
  • кнопковим – зручний механізм повністю виключає випадкове відкриття, зручно відкривати однією рукою.

Багато моделей мають на дні гумовий ущільнювач, що досить зручно, якщо планується використовувати кухоль в автомобілі або в подорожі.