Коли дитині виповнюється три роки, він вже може добре говорити і ходити, має власну думку і свої погляди на речі та ситуації. У цьому віці діти відмінно розуміють, що таке день Народження і чекають його з нетерпінням.

Дорослі до даного свята повинно грунтовно підготуватися, крім барвистого оформлення приміщення і покупки атрибутики: ковпаків, куль та іншого, необхідно уважно поставитися до вибору подарунка.

Після трьох років у дітей активно розвивається тактильне, зорове, слухове сприйняття вони можуть і хочуть пізнавати все нове, тому батьки в цей період повинні пропонувати якомога більше розвиваючих іграшок.

10 кращих ідей для подарунка дитині

Ігрові набори

Сьогодні можна придбати універсальні ігрові набори: «Доктор», «Кухня», «Магазин» які сподобається хлопчикам і дівчаткам. З ними можна грати в кампанії друзів або з коханою м'якої іграшки, вони дозволяють освоїти рольові ігри, дитина вчиться проявляти турботу про інших.

Згодом можна докуповувати набори іграшковою їжі, що дозволить проявити фантазію і уяву, облаштовуючи імпровізований магазин або кухню.

Набори персонажів мультфільмів

Персонажі мультфільмів та серіалів часто є справжніми кумирами для малюка, і, купивши йому іграшкові фігурки телевізійних героїв, дитина може розвивати фантазію, вигадуючи нові сюжети.

Конструктор

Конструктор розвиває мислення, посидючість, пам'ять, моторику. Дівчатка люблять будувати будиночки для ляльок, хлопчики – гаражі для машин.

Розвиваючі килимки

Розвиваючі килимки виготовляють з еластичного матеріалу їх можна складати брати з собою на відпочинок або прогулянку. На їх поверхні може бути намальована залізниця, автомобільна траса, цифри або букви.

Набір художника

Після трьох років дітям корисно малювати, це дозволяє зміцнити кисть, розвинути колірне сприйняття, моторику. Подарувавши набір, що складається з розмальовки, фломастерів, олівців, мольберта, дитина зможе освоювати мистецтво малювання.

Пазли

Нарівні з конструктором, пазли приносять велику користь, дозволяючи розвивати моторку і логіку.

Електронні книги

Книги, які вміють розповідати казки і задавати питання відмінний спосіб навчання. Вони барвисто оформлені і багатофункціональні.

Набори для творчості

На прилавках магазинів в даній категорії представлений великий асортимент виробів:

  • для лялькового театру;
  • для створення прикрас і декору,
  • гравіювання-царапки і багато іншого.

Набори для дитячої творчості варто вибирати з урахуванням переваг малюка і віку.

Ляльки та машини

Іграшкові ляльки і машинки універсальний подарунок, він обов'язково сподобається дівчаткам і хлопчикам, дозволить з користю проводити дозвілля.

Доміно

З допомогою малюнків кумедних тварин або фруктів, дитина швидко освоїть рахунок і весело проведе час в компанії батьків.