0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Фігурки тварин

Фігурки тварин - займаємо увагу дітей

Як тільки діти починають упевнено триматися на ногах, вони активно пізнають навколишній світ. І для того, щоб малюк міг засвоїти якомога більше корисної інформації, йому необхідні розвиваючі іграшки. Їх асортимент досить великий, наприклад, фігурки тварин дозволять отримати перші пізнання про світ фауни, дізнатися, які з звіряток є домашніми, а які дикими.
критерії вибору

Як всі дитячі товари, фігурки тварин необхідно купувати з урахуванням віку малюка.

• Дітям від 2 до 4 років будуть цікаві великі моделі, виготовлені з еластичного матеріалу, які навіть можна спробувати на смак. Адже саме в цьому віці діти все досліджують за допомогою рук і мови. При цьому, розвивається не тільки зорове сприйняття, але і дрібна моторика. У цьому віці необхідна участь дорослих, які зможуть показати малюкові основні відмінні риси кожної тварини: ріжки у корови, п'ятачок у поросяти, дзьоб у півня і т.д. У цьому віці можна вчити класифікувати тварин на домашніх і лісових.

• Після чотирьох років, коли діти знають назви основних тварин, їм цікаво освоювати рольові ігри, тому у них повинен бути достатній запас фігурок. Сюжетів існує маса: можна побудувати ферму і «доглядати» за персонажами, привозячи їм на тракторі корм і воду, а можна організувати зоопарк. Граючи з дорослими, однолітками або старшими братами і сестрами, дитина розвиває мову і мислення, уяву і творчі здібності, набуває навиків взаємодії, що підтверджується відгуками покупців.

• У дошкільному віці, фігурки допоможуть освоїти фауну морів, океанів, екзотичних країн. Багато виробників виготовляють досить реалістичні набори тварин, що мешкають в різних країнах, а також тих, які жили на Землі в далекій давнині. У цьому віці діти люблять не тільки грати фігурами, але і колекціонувати їх, що виховує акуратність, зібраність, дає основи планування.
При виборі іграшок, необхідно звертати увагу на матеріал виготовлення. Для самих маленьких вони повинні бути великими, цілісними без гострих елементів. У віці після трьох років дітям подобаються предмети з рухомими елементами, краще, якщо фігурки матимуть максимальну схожість з прототипом.

А вибрати і замовити іграшки за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині. На сайті представлений великий асортимент фігурок тварин, є повний опис з характеристиками і оглядами, тут можна оформити доставку до Києва або будь-яке місто України.

Купити фігурки тварин в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на фігурки тварин завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Фігурки".

Сортування:
Відображення:
Вгору