Останнім часом величезною популярністю користуються магнітні конструктори. Незважаючи на те, що на полицях магазинів вони з'явилися порівняно недавно, перші моделі були винайдені ще в середині минулого століття. Зараз же, серед величезного розмаїття представлених наборів, кожен батько зможе вибрати відповідний варіант для дитини будь-якого віку.

У чому особливість таких конструкторів?

Дитячі конструктори дозволяють не тільки розвивати дрібну моторику у дітей. Використовуючи їх, дитина тренує уяву, почуття форми. Адже кожен раз кінцевий результат може бути новим. І яким він буде, залежить тільки від бажання дитини. Магнітні ж конструктори, крім поліпшення моторики, уяви, дають можливість дітям зрозуміти, що таке магнетизм. Дитина буде з великим інтересом спостерігати, як два предмети будуть притягуватися один до одного.

Представлені виробниками набори конструкторів можна вибрати для різного віку. Найпростіші підходять для малюків від 6 місяців. В таких наборах підбір елементів відбувається ретельно, адже дитина не повинна поранитися або проковтнути їх.

Дітям, які постарше, наприклад, шкільного віку, такі конструктори допомагатимуть у пізнанні математики, геометрії, фізики. З допомогою окремих елементів, можна побудувати різні геометричні фігури, а батьки зможуть наочно пояснити, що таке обсяг, площа.

При виборі конструктора, варто звертати увагу на:

  • Безпека. В першу чергу, варто звернути увагу на якість деталей. Вони не повинні бути дуже маленькими, а також мати гострі краї або окремі елементи. Форма конструктора повинна бути обтічною і не мати гострих кутів. Для самих маленьких, конструктор повинен містити тільки великі деталі, які не можна проковтнути.
  • Розвиток. Конструктор дає можливість дитині пізнавати зовнішній світ, розвивати дрібну моторику, завдяки чому, буде поліпшуватися координація. Починаючи з простих форм, малюк поступово буде створювати все більш складні фігури.
  • Дизайн. Виробники пропонують барвисті і цікаві набори, які можуть підходити як для хлопчиків так і для дівчаток. Такі конструктори швидко привернуть увагу малюка і займуть його на довгий час.

Магнітні конструктори стануть відмінним доповненням до інших іграшок дитини. Більш того, це дозволить малюкові вивчити і зрозуміти на практиці, що таке магнетизм.