0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Шестерні для м'ясорубок

Шестерні для м'ясорубки: все, що потрібно знати

М'ясорубки відносяться до тих кухонним пристосуванням, які значно полегшують життя господині і дозволяють без особливих фізичних зусиль створювати справжні гастрономічні шедеври. Природно, коли настільки корисний комбайн ламається, у власника з'являються не особливо позитивні думки, але в більшості випадків деталі потребують послуги ремонту та відновлення працездатності не є складним завданням. Якщо ж спроба не завершилася успішно, це не страшно, адже ціна шестерні м'ясорубки абсолютно адекватна.

Найважливіші складові компоненти агрегату

Конструкція м'ясорубки нескладна, а кожен елемент відіграє свою роль, тому, якщо відбуваються збої в функціональності, доводиться аналізувати систему і знаходити причину неполадки. Найбільше навантаження припадає на ножі і терки, тому вони швидко зношуються і підлягають заміні (леза в сучасних пристроях не можна наточити самостійно, тільки оновити). Шестерня також відіграє важливу роль в роботі комбайна (вона здійснює передачу руху від двигуна до шнек). У більшості випадків елемент виготовляється з пластика, особливо, коли мова йде про м'ясорубці для домашнього використання. Моделі для професійних кіл оснащуються металевими зубчатими колесами, які є стійкими і витривалими. Діаметр залежить від розмірів і типу пристрою, тому, перш, ніж вибирати деталь для заміни, необхідно уважно вивчити технічні характеристики і купити шестерню для м'ясорубки, яка постійно відповідає вимогам.

Чому згадана деталь ламається?

Причин може бути багато, але серед найбільш поширених слід виділити:
• Спробу подрібнити занадто великі шматки м'яса;
• Перепади в електромережі;
• Крихкість зубів коліс;
• Тривала робота без пауз для охолодження двигуна.
Через перегріву обмотки, шестерня перестає працювати, тоді, як сама м'ясорубка продовжує функціонувати. У таких ситуаціях відбувається надзвичайний знос редуктора і двигуна. Деякі варіанти оснащені муфтою, що захищає всі внутрішні компоненти (шнековий вал і т. П.). Природний знос також настає через занадто тривалого часу використання або попадання кісток і інших продуктів, занадто твердих для переробки.

Види шестерень

Накатну гайка підходить для фіксації ножів, вона прикручується до різьби отвори на виході пристрою. Щоб гайка НЕ ​​закручувалася занадто сильно під час активної експлуатації, власники нерідко використовують спеціальні гайковерти, що дозволяють повернути елемент в підлягає стан. Шнеки для комбайнів мають форми спіралей, до яких прикріплюються ножі.
Конусоподібні і подовжені шестерні для м'ясорубки в Києві зустрічаються не так часто, але для деяких пристроїв вони є ідеальними. Щоб зробити правильний вибір, необхідно визначитися з довжиною підстави запчастини, висотою малого і великого кола, з наявністю лопатей, кількістю зубів. Благо каталог шестернею для м'ясорубок дозволяє ознайомитися з усім асортиментом і зробити грамотний вибір.

Правила користування комбайном

Перед тим, як зважитися на придбання шестерні для м'ясорубки в інтернет магазині, необхідно ознайомитися з правилами експлуатації згаданого кухонного пристосування, щоб максимально продовжити життя купленої деталі.
• Необхідно ретельно стежити за станом ножів і здійснювати заміну в разі потреби;
• Щоб шестерня для м'ясорубки в Україні працювала справно, слід рятувати м'ясо від сухожиль і кісток;
• Після закінчення роботи, пристрій потрібно розібрати, помити і висушити;
• Чистити і змащувати деталі слід періодично.

Купити шестерні для м'ясорубок в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на шестерні для м'ясорубок завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Запчастини для м'ясорубок".

Сортування:
Відображення:
Вгору