Збираючись на природу, варто заздалегідь подбати про те, як доставити до точки призначення продукти і напої, щоб вони не втратили своєї придатності. Адже високі температури негативно впливають на їжу, через що вона псується. І головним помічником в цьому буде сумка-холодильник, яка дозволить зберегти їжу в потрібній температурі протягом тривалого періоду часу.

Вивчаємо особливості

Сумки холодильники використовуються усіма, хто вирушає на природу або поїздку. Виробники пропонують величезний асортимент моделей, але розібратися в них не завжди просто.

Щоб цей виріб прослужив не один рік, рекомендується ретельно вибирати його перед покупкою. Для того, щоб не помилитися, рекомендується проаналізувати моделі за такими параметрами:

  • Габарити. В даному випадку маються на увазі зовнішні параметри (ширина, глибина, висота). Якщо ви плануєте носити виріб в руках, то краще придивитися до невеликих моделей. Якщо ж ви відправляєтеся на природу на машині, то можна взяти контейнер повместительнее, який дозволить брати з собою більше напоїв і продуктів.
  • Матеріал. Виріб складається з двох шарів. Для зовнішнього використовуються такі матеріали, як нейлон, ПВХ, поліестер. Вони володіють такими властивостями, як міцність, довговічність, простота в догляді. Для внутрішнього шару використовується полівінілхлорид, поверхня якого фольгирована. При цьому, для того, щоб сумка зберігала потрібну температуру протягом тривалого періоду часу, необхідно, щоб стінки мали товщину від 0,8 мм
  • Внутрішні габарити або місткість. Від цього залежить, скільки продуктів і напоїв можна вмістити в сумку.
  • Особливості конструкції. Сумки оснащуються ремінцями, роликами для комфортного транспортування. Наявність замку дозволить надійно закрити контейнер і запобіжить від раптового відкривання. У невеликих моделях досить наплічного ременя і ручки. Для виробів великої місткості необхідні ролики на днище.

Крім цього, варто звернути увагу, що деякі моделі можуть йти в комплекті з акумуляторами холоду. Ці прості пристосування дозволять значно продовжити період підтримки необхідної для свіжості продуктів температури.

Таким чином, відштовхуючись від основних параметрів, можна швидко і без проблем вибрати відповідну модель ізотермічної сумки-холодильника.