Наш інтернет-магазин є офіційним дилером представлених торгових марок. Це означає, що вся продукція дійсно фірмова і якісна, на усі товари поширюється гарантія виробника або гарантія від нашого магазину.

  • Всі товари можна повернути або обміняти протягом 14 днів з моменту покупки (при поверненні / обміні у Вас повинен бути № замовлення, товарний чек або квіанція про оплату)
  • Якщо Вам не підійшов якийсь товар або з якоїсь причини він був не справний, ми без проблем заберемо його назад і повернемо Вам гроші або обміняємо на робочий).
  • Якщо причина повернення: не підійшов за кольором, не той що я думав - в таких випадках повернення відбувається за рахунок замовника, якщо причина повернення: бракований товар або гарантійний випадок - в таких випадках повернення товару оплачує наш магазин!

                                                       

Ми приймаємо повернення, якщо дотримані наступні умови:

  • товар не був у вживанні і не має слідів використання / установки: подряпин, сколів, тріщин, потертостей;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

Важливо: Перевіряйте цілісність товару при отриманні у відділенні Нової Пошти або при кур'єрі. Якщо Ви забрали товар з відділення або не перевірено товар при кур'єрі і виявили пошкодження, претензії до цілісності не приймаються!

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.


Якщо виникли додаткові питання, більш докладно уточнюйте у менеджерів.