В побуті без холодильника ніяк не обійтися. А для того, щоб він залишався завжди чистим, багато господинь вдаються до таких миючих засобів як WPRO.

WPRO – італійська компанія, яка займається виробництвом чистячих і миючих засобів, а також аксесуарів для побутової техніки. Товари для очищення холодильників дозволять не тільки очистити техніку всередині, але і усунути бактерії, неприємний запах. При цьому, миття техніка потребує як періодично (при постійному користуванні), так і відразу після покупки. І щоб зробити цей процес максимально простим, але при цьому ефективним, багато господинь використовують чистячі засоби WPRO для холодильників.

Виробники техніки дають певні інструкції з використання побутової хімії. Компанія WPRO враховує їх усі і тому виробляє якісні та ефективні засоби, а саме:

  • спреї;
  • поглиначі запаху;
  • фільтри повітря;
  • фільтри води/льоду.

особливості засобів від WPRO

Варто звернути увагу, що представлені в каталозі спреї можуть мати різне призначення. Виробник пропонує засоби для очищення, а також спреї для розморожування морозильних і холодильних камер. Своєчасне позбавлення від крижаних відкладень дозволить підтримувати оптимальну продуктивність. При цьому, вони не тільки ефективні і порадують хорошим результатом, але і залишать після очищення приємний лимонний аромат. Обидва спрея не містять в складі хлору.

Ще однією перевагою миючого засобу для холодильника WPRO є те, що він економно витрачається. Одного флакона досить на тривалий період.

Поглинач запаху від WPRO порадує не тільки ефективним видаленням запаху продуктів (наприклад, риби, м'яса, овочів, сиру), але і привабливим зовнішнім виглядом. Період дії становить до 3 місяців. Діє поглинач завдяки таким речовинам:

  • активне вугілля, яке має абсорбуючі властивості;
  • гель, який нетоксичний і не призводить до зміни смаку або запаху їжі.

Фільтри повітря WPRO дозволить підтримувати в холодильнику чисте і свіже повітря. Завдяки особливій технології Microban, відбувається ефективне видалення запахів, а також очищення від бактерій. В якості активних речовин використовується активоване вугілля, який оброблений пиритионом цинку. Для зручності використання і своєчасної заміни фільтра, пристрій оснащений світлодіодним індикатором.

Таким чином, кошти від WPRO дозволять підтримувати в холодильнику ідеальну чистоту і свіже повітря, незалежно від збережених продуктів.