Напередодні Нового року багато хто замислюється про придбання подарунків і складають святкове меню, іноді забуваючи про те, що треба приділити увагу святковій сервіровці столу. Грядущий 2019 й – рік кабана, тому в сервіровці повинні бути присутніми виразні, блискучі і ошатні елементи. Приклавши невеликі зусилля, ви зможете створити незабутнє свято для близьких і друзів.

Що має бути обов'язково присутня на столі

Покровитель 2019 року – свиня, вважає за краще підвищену увагу до себе, любить домашній затишок і предмети з натуральних матеріалів. Тому, в першу чергу, необхідно подбати про натуральних скатертинах і серветках.

У колірній гамі повинні переважати білі, золотисті, оранжеві, червоні, сині, зелені кольори. Їх можна сміливо комбінувати: як варіант, можна купити свічки різних кольорів, розставити їх на стіл, прикрасити інтер'єр. При бажанні, можна створити композицію, поставивши в широкий келих свічку і помістивши всередину блискучу мішуру, ніжку можна обв'язати атласною стрічкою.

Свиня любить все блискуче, тому вибираючи барний інвентар, краще віддавати перевагу виробам з великою кількістю хромованих деталей. Також не забудьте про тримачі для серветок, вони можуть бути виготовлені як з натурального дерева, так і з блискучого металу.

Що врахувати при виборі посуду

Новий рік – знаменне свято, і красиві столові сервізи дозволять сервірувати стіл за всіма правилами етикету. Для кожного гостя, необхідно під закусочну тарілку поставити підставну, ніж потрібно розташовувати гострим краєм всередину, а вилку – зубчиками вгору. Келихи і чарки повинні знаходитися за тарілками, ближче до центру столу. А для максимального комфорту гостей, відстань між ними має бути до 50 сантиметрів.

Звичайно, кожна господиня приймає самостійно рішення, який посудом сервірувати стіл, не обов'язково, щоб тарілки були строго одного кольору, цілком достатньо, щоб вони були виготовлені з того самого матеріалу і поєднувалися з іншими предметами на столі.

Існує ще одне правило: на столі має бути присутня як кольорова, так і прозора начиння, тому для салатів можна використовувати кришталевий посуд.

Стіл виглядає дуже ошатно, якщо келихи, чарки, стопки прикрашені яскравими або золотистими бантами, при цьому для посуду великого розміру краще вибирати широкі стрічки, а для чарок – вузькі.

Якісні столові прибори можуть стати справжньою окрасою святкового столу, сьогодні можна купити доступні ложки, вилки, ножі з полірованої нержавіючої сталі. Вони мають привабливий блиск і не потребують особливого догляду.

Якщо запрошені гості не знайомі один з одним, то на столі можна розставити виготовлені власними руками візитки, їх можна легко набрати на комп'ютері і надрукувати на кольоровому принтері.