Хто не любить смачно поїсти?

Прийом їжі є для людини найважливішим фізіологічним процесом, який не тільки насичує наш організм необхідними для життя компонентами харчування, а й поповнює запас енергії, а також приносить задоволення і насолоду в процесі самого прийому їжі.

Почуття втамування голоду, викликає позитивні емоції, гарний настрій, радість, бажання жити, почуття того, що у тебе все прекрасно сьогодні і впевненість, що так буде завжди.

Бажання смачно поїсти виникло і розвивалося в людині з тих самих пір, коли наш далекий печерний предок, який залишив, випадково свій шматок сирого м'яса на гарячому від багаття камені, спробував його і зрозумів: це смачно. Пройшли тисячоліття з часів першого «кулінара» і процес приготування смачної, здорової їжі перетворився в мистецтво.

Бажання задовольнити нагальну проблему людини в їжі породило безліч різних рецептів, створені цілі томи книг про смачну і здорову їжу, журналів, брошур, телепередач.

Природно, будь-який кулінарний шедевр, перед тим як подавати до столу, потрібно приготувати, а зробити це неможливо без необхідного кухонного начиння, яка масово випускається промисловістю і надходить у продаж. Немає потреби перераховувати всі, що знаходиться на полицях господарських і посудних магазинів, зупинимося лише на дошках для обробки м'яса, риби, птиці і овочів. Для полегшення їх чистки, оброблення і нарізки, існує цілий ряд зручних обробних дощок, основними матеріалами для яких є пластик і дерево.

Пластикова обробна дошка

Дуже важливою властивістю цього виробу є те, що вона не вбирає запахів, що робить її, універсальної для нарізки м'яса, овочів, хліба, обробки риби. Вона має естетичний зовнішній вигляд. Гладка робоча поверхня, яка не залишає на собі порізів від ножа, дозволяє легко відмити її після застосування. Силіконова вставка запобігає ковзанню дошки по поверхні столу

Гнучкі обробні дошки

Набір гнучких обробних дощок радує вас своїм зовнішнім виглядом, добре вписується в інтер'єр Вашої кухні. Зроблені вони з тонкого пластику, що дозволяє їх зігнути при висипанні продуктів в каструлю або на сковорідку. Ці дошки також не вбирають запахів, при цьому їх забарвлення в різні кольори дає можливість використовувати кожну з них, строго за призначенням. Вони легко відмиваються, і не залишають на собі слідів від ножа.

Для тих, хто віддає перевагу дереву, ми пропонуємо обробні дошки з бамбука. Вони дуже практичні в застосуванні, не гнуться, не деформуються, не ковзають по столу при нарізці. До того ж, володіють всіма потрібними для цієї речі якостями: не вбирають запахи, які не туплять ножі, зроблені з екологічно чистого матеріалу.

Спеціальна дошка для чищення риби

Особливість цієї дошки полягає у вбудованому в ручку затиску, який дозволяє надійно зафіксувати хвіст риби і легко її почистити. Присоски розташовані знизу, не дозволять дошці ковзати по поверхні.
 Порізали, покришити, почистили все що потрібно, сполоснув виріб чистою водою, повісили на гвоздик, приготували їсти, і ...
Смачного!