Яку вибрати сковороду?

Ну, яка ж господиня зможе обійтися без сковороди? На ній зручно пекти млинці та оладки, тушкувати рагу, або готувати «Курча тапак». Якщо комусь здалося, що ми припустилися помилки в назві цієї страви, то це не так. Справа в тому, що готується даний курча в спеціальній глибокій сковороді, іменованої «Тапа». Звідси і назва «Курча тапак», а не «Курча Табака».

Саме, щоб усунути подібні інформаційні недомовленості, і написана ця стаття. Отже ...

 

Сковорода класична
Її зовнішній вигляд знайомий будь-якій господині. Іноді її «на жаль» використовують не за призначенням, але про це юридичний аспект ми говорити не будемо. А будемо ми говорити про сковороді, як про посуд для смаження їжі. Матеріалом для неї служать:
• чавун;
• алюміній;
• титан;
• кераміка;
• кам'яне дно;

граніт;

мармур;

• нержавіюча сталь з емальованим покриттям, або тефлоном

Крім простого варіанту сковороди, сучасна промисловість випускає також сковороди з кришками, під якими власне і відбувається пасивування і тушкування овочів та іншої їжі.

В даний час, найбільш відомими марками виробниками сковорідок, є компанії:
• Fissman
• PYREX
• RINGEL
• TEFAL
• TVS
• RONDELL

Ознайомитися з переліком продукції, що випускається ними продукції, ви зможете, якщо натиснете на чекбокс в лівій стороні екрану, під словом БРЕНД.

 

Сковорода для млинців
Як випливає з її назви, застосовується дана сковорода виключно для приготування млинців.
Цьому сприяє гладке дно сковороди (покрите антипригарним складом типу «тефлон»), а також невисокі борти, що дозволяють знімати одержувані млинці з мінімальною затратою часу і сил.

Цікавий факт: Найдавніший свято, пов'язане з млинцями датується 1445 роком. Місцем його проведення була Англія, а суть свята полягала в масовому забігу кулінарів з чавунними сковородами, на яких пеклися млинці. При цьому млинці потрібно ще й підкидати в повітрі, щоб вони переверталися. До моменту закінчення забігу, млинець повинен був бути вже готовим!))

Сотейник
Цей різновид сковороди є певним тандемом сковороди і каструлі. У ньому зручно готувати практично будь-які страви, включаючи соуси і десерти.
Завдяки товщині стінок, прогрів продуктів здійснюється рівномірно, зі збереженням вологи аж до закінчення готування. Рифлене дно сотейника зможе захистити ваші страви від підгоряння. Випускаються з кришками, термометрами і шкалою рівня рідини.

 

Сковорода для приготування гриля
Цей тип сковороди можна впізнати по ребристій поверхні дна. Продукти, які смажимо в такій сковороді можна легко впізнати за характерними підрум'яниться вигинів, що повторює малюнок дна. Дані сковороди дозволяють використовувати малу кількість масла, завдяки чому їжа, яка готується в них - є здоровою! Сковороди спроектовані таким чином, що їх легко використовувати як в домашніх умовах, так і на вилазці. Особливо слід відзначити наявність антипригарного покриття, що дозволяє легко очищати дану сковороду від залишків їжі.

 

Сковорода Вок
Якщо вам вдалося побувати в Китаї, або якщо ви відвідували кухню в одному з «китайських» ресторанів, ви напевно могли бачити сковороду Вок, і то, як з її допомогою готують їжу. Для необізнаних повідомляємо, що сковорода Вок є глибокою чавунною сковородою з вузьким дном. Застосовується вона для приготування їжі шляхом її обсмажування в сильно-перегрітому маслі. Щоб м'ясо, овочі, морепродукти і локшина не перегріватися, кухарі струшують Вок, змушуючи продукти злітати в повітря, і від цього - частково охолоджуватися. Завдяки цьому способу жарка (стир фрай), їжа виходять смачна, соковита, а головне - в ній зберігається велика кількість корисних речовин. Ми сподіваємося, що тепер під час перегляду чергового китайського бойовика, де дія відбувається на кухні, ви напевно впізнали Вок.

 

Ручка до сковороди
Завершують наш сьогоднішній огляд сковороди зі знімною ручкою. Такі сковороди компактні. Ручки, що поставляються в комплекті з ними, легко поміщаються всередину такої сковороди. Матеріалом ручки буває або дерево, або реактопластіческая маса (пластмаса, що утворюється в результаті хімічної реакції і не розм'якшується під дією підвищеної температури).

Щоб сковорода не від'єднаний від ручки під час приготування страви, останні забезпечуються високотехнологічними замками, що дозволяють утримувати сковороди в абсолютно будь-якому положенні.
Підводячи підсумки всього вищесказаного, нагадуємо, що придбати весь перерахований тут асортимент сковорідок, ви можете на нашому сайті domel.com.ua.