Зовсім скоро, почнеться улюблений усіма дачниками період - початок садово-городних робіт.
Однак, не дивлячись на те, що за вікном поки ще зима, багато дачнику вже готуються до цього свята життя.


Вони закуповують насіння, готують грунт для розсади, ну і звичайно ж, намагаються виростити на підвіконні екзотичну зелень, типу китайської зеленої полуниці, або чогось, ще більш приголомшливого.

При цьому, їм часто доводиться купувати посадочні ємності для рослин, мініатюрні лопатки і грабельки. Крім того, у більшості дачників є вельми відмінна риса - вони дуже уважно стежать за всіма нововведеннями в сфері рослинництва, і тут же намагаються знайти той чи інший девайс в садівничих магазинах свого міста.

Однак, найчастіше вони бачать лише розведені в сторони руки, і рада - «Звернутися в Інтернет-Магазин». Ну а оскільки ви вже опинилися у нас в гостях, ми хотіли б розповісти вам трохи про те, що ми пропонуємо.

У каталозі нашого магазину, є практично весь спектр садово-городніх інструментів і пристосувань.

Серед них, є секатори й ножиці для стрижки листя, ветверези і зрошувальні системи. Є у нас також, всілякі лопатки і граблі, компостери та органайзери для садового інструменту.

І все це садово-городнє пишність, виготовлено справжніми професіоналами у своїй ніші, компаніями Verdemax і Keter. Тим, хто вже набував продукцію даних торгових марок, відомо, наскільки все в ній вивірено і точно. Можна навіть сказати, що це - своєрідний еталон ергономіки.

Весь інвентар, виготовлений з дотриманням всіх вимог екологічної безпеки. Тому, вам не доведеться турбуватися про те, чи можна вживати в їжу картоплю, викопану придбаної у нас лопатою.

Більш того, на всю придбану продукцію, ви отримуєте відповідну гарантію. Це пояснюється тим, що ми є офіційними представниками брендів, і уповноважені надавати гарантії.

Якщо вам необхідно налагодити на вашій ділянці систему поливу, ми можемо запропонувати вам не тільки класичні дощувальні голівки, а й цілі поливальні агрегати, в яких задається площа поливу, його потужність, інтенсивність, а також інші параметри.
Скориставшись подібним пристосуванням, можна бути впевненим в тому, що ваші зелені вихованці не будуть обділені вологою.

Щоб отримана рослинами волога не випаровувалася занадто швидко, ми можемо запропонувати «тіньову» сітку, ну а для витких рослин у нас знайдеться широкий спектр опорних мереж.

Для зимового вирощування рослин, у нас дуже хороші наявні в наявність розбірні теплиці. Крім того, є у нас також нетканний матеріал, здатний захистити рослини від ранніх, або «зворотних» заморозків.

Ну а завершимо ми нашу розповідь, згадкою про компостерах, здатних в найкоротший час, перетворити наявні у вас органічні відходи, в родючий грунт.

Якщо вас зацікавило що-небудь з вище перерахованого, чекаємо ваших замовлень. До речі, асортимент магазину поповнюється регулярно. Тому, щоб не пропустити цікавих позицій, радимо частіше заходити до нас в гості.