Понад дві тисячі років тому, після того, як Син Божий був розіп'ятий, відбулося Чудо - він знову знайшов Життя. Люди ж, які були присутні при цьому, прагнучи рознести цю новину як можна швидше по окрузі кричали - Христос Воскрес! - Воістину Воскрес!!!
Тепер і ми, коли настає свято Пасхи, день, коли Спаситель Душ Людських знову повернувся до життя, ми повторюємо давні слова - Христос воскрес! - Воістину Воскрес!

І нехай віру нашу розділили на Православ'я і Католицтво, ми все продовжуємо вірити в Христа, і його чудесне воскресіння.

Ну а оскільки Воскресіння - це свято для кожного віруючого, то крім слів, щоб віддати данину поваги, ми їмо паски і фарбовані яйця.

Якщо ви запитаєте, до чого ми Вам все це розповідаємо? - ми відповімо наступне ...

На нашому сайті (в розділі «Все для випічки») є все, що вам може стати в нагоді для зустрічі Світлого Христового Воскресіння.

Це і форми для випічки пасок, і інструменти, за допомогою яких, на паски можна буде наносити Святі Символи Християнства.

Варто також відзначити, що більшість з представлених на сайті товарів, можна використовувати, не тільки на Великодньому тижні, але і в будь-який день, коли у вас світло на серце!

Це може бути Ваш день народження, день народження Вашого малюка (або малятка). А може бути, вам необхідно буде спекти Коровай для зустрічі дорогих гостей. У будь-якому випадку, у нас ви знайдете те, що повністю задовольнить ваші потреби в інструментарії.

У нас є:

  • Форми для приготування вареників, пиріжків і печива.
  • Кондитерські валики, ролери та струни, для фігурної нарізки тsстf. 
  • Шприци та кондитерські мішки, для прикраси випічки.
  • Є у нас також штампи для виготовлення печива.


Крім того, не зайвим буде згадати і про силіконових килимках, які стійко переносять перебування на собі форм, тільки що вийнятих з печі.
Продовжуючи «силіконову» тему, хочемо також повідомити, що частина форм для випічки - теж виготовлені з цього матеріалу. При цьому, не варто переживати про їхню якість!

Вся продукція, представлена ​​на нашому сайті - ліцензована, і має сертифікати від Української асоціації споживачів. Силікон ж, з якого виготовлені форми і килимки - харчової, і здатний витримувати температуру більше 360градусов.

Використовуючи ці формочки, ви легко виготовите не тільки всілякі пироги, курники, манника і печиво, але навіть Паски, які будуть потрібні нам 8 квітня 2018