Уже не перший рік серед учнів молодших класів проводиться акція «Врятуй їжачка». Чому їжачка? Тому що згідно зі статистикою саме їжаки більше всіх інших звірів гинуть від заковтування цих алюмінієвих штучок.
Хлопці приносять з дому батарейки, які відслужили і складають їх в утилізаційні коробки. І ось що характерно, ви рідко побачите, щоб в коробках лежали батарейки фірми Duracell.
Може бути тому, що розробники і виробники цієї фірми подбали про якість своєї продукції? Різноманітність, якому можна тільки позаздрити і величезний спектр застосування, зробили батарейки та акумулятори Duracell популярними і затребуваними.


Широкий асортимент продукції
Різноманітність продукції, що випускається, від лужних міні-пальчикових батарейок «Турбо АА» до швидкісних зарядних пристроїв Hi - Speed, зробили Duracell лідером продажів у багатьох країнах.
Найдовговічніші батарейка Турбо АА і Турбо ААА, можуть прослужити вам вірно кілька років.
А потужний акумулятор Basic FF 1300 mAh, швидкісне зарядний пристрій Hi - Speed ​​Exspert, з п'ятихвилинної підзарядкою і роботою до чотирьох годин і Hi - Exspert Value, з підзарядкою 45 хвилин, стануть вашими надійними помічниками і подарують комфорт вам і вашій родині.
ЛІТІЄВІ батарейки - «таблетки», як не можна краще підійдуть до пульта управління будь-якої конфігурації, гаражним замкам, вітальним музичним листівкам і медичного обладнання. Головне, це не залишати пристрою в місцях, де перебувають діти. Ви можете заблокувати осередки, в яких розташовані батарейки спеціальною стрічкою.
Особливою гордістю фахівців і розробників фірми по праву вважається індикатор рівня енергії з технологією Powercheck, який дозволить вам побачити рівень зарядки батарей. І енергія ніколи не буде використовуватися даремно.
Батарейки Duracell на відміну від сольових батарейок не містять всередині порожнього місця. Ефективність збирання дозволяє створити щільність і компактність всередині. Це і є основою довголіття батарейок Duracell ..


З Duracell життя вільне і легке
Складно уявити всі сучасні електронні аксесуари, які могли б працювати без батарейок.
Неможливо уявити м'яку іграшку, що оживає і дистанційний вертоліт, ігрову приставку і самоскид без батарейок фірми Duracell.
Виїжджаючи на відпочинок або пікнік, ви обов'язково кладете в рюкзак ліхтарик і фумігатор від комарів, в комплекті з батарейками і акумулятором.
 А для скількох побутових медичних пристроїв потрібні батарейки, скільки лікарів і фармацевтів довірять продукції Duracell. Жоден кабінет лікарні або карета швидкої допомоги не обходяться без батарейок або акумуляторів цієї фірми.
Для зручності використання батарейки продаються в комплекті з 4,6 і 8 штук. Красива упаковка і дизайн роблять продукцію впізнаваною і доступною.
На особливу увагу заслуговують СПЕЦІАЛЬНІ БАТАРЕЙКИ, цей надійне джерело енергії допоможе спростити ваші ранкові процедури. Для зубних щіток, електричних бритв, підлогових ваг ідеально підходять, і зроблять ваше ранок свіжим і бадьорим, батарейки Duracell Turbo Max. В рівній мірі допоможуть уникнути частоти їх заміни.


Durasell - це ...

• Безперебійна робота ваших аксесуарів
• Всілякі розваги, сімейні дозвілля і дитячі ігри
• Довговічність і точність медичних пристроїв
• Ваше здоров'я і відмінний настрій
Слід зазначити одну важливу особливість батарейок Durasell. Вони зберігають свій заряд майже десять років.