Термокружки - відносно новий предмет в середовищі нашого сучасного, зручного і комфортного побуту.

 

Дуже практичні для використання поза домом - в офісі, в дорозі, на пікніку, на прогулянці, на спортмайданчику і т.д., коли немає можливості підігріти (або охолодити) напій - від чаю, какао і кави до мінералки, соку або коктейлю з протеїнами. Займають мало місця, зручні в перенесенні і (головне!) Добре тримають досить тривалий відрізок часу первісну температуру вмісту незалежно від навколишнього середовища в будь-яку погоду і пору року.

 

Конструктивний принцип термокружки простий, що аж ніяк не позначається на споживчих якостях. Він являє собою дві міцні і в той же час легкі по вазі колби, виконані з антикорозійного сталі з термоізоляцією вакуумним простором між ними, які закриті герметичній пластиковою кришкою, і з екологічним зовнішнім покриттям корпусу чи натуральним матеріалом (наприклад, бамбуком), то чи технологічним пластиком. Кришка оснащена зручним для пиття навіть на ходу герметично закривається отвором, що дозволяє виключити расплесківанія або різке зниження температури. Сучасний зовнішній вигляд підкреслюється різними різноманітними і оригінальними дизайнерськими концепціями.

 

Термокружки, оскільки невеликі за обсягом, орієнтовані на індивідуальне використання.

Популярні бренди виробників термокружек - Fissman, Caledonia, Gfaffity, Primula і ін.

 

Термоси - більш звичне, традиційне і кілька навіть консервативне пристосування для збереження заданої температури вмісту. Однак традиційність не знижує і не применшує його достоїнств.

 

Завдяки сучасним передовим технологіям термоси і раніше займають міцні позиції в нашому побуті.

 

Класичний термос - скляна колба з відбиваючим покриттям в металевому корпусі. Використовується і понині. Однак є недолік - чутливість до ударів. Багато сучасні термоси виготовляються з металу, що, не знижуючи термо-характеристик, дозволяє забезпечити їх стійкість і надійність до механічних пошкоджень. Для дизайну зовнішнього корпусу використовуються різні пластики або декоративне барвисте або текстуроване покриття по металу.

 

Сьогодні ринок насичений найрізноманітнішими конструкціями термосів, в яких удосконалення зазнали не тільки безпосередньо корпусу, а й кришки - від класичних з натуральної пробки з кільцями ущільнювачів до конструкційних герметичних з термопластика, з кнопками і без таких. Як правило, традиційно у всіх моделях зберігаються і функціональні кришки, які можна використовувати в якості чашки, що забезпечує додаткові зручності.

 

Обсяги термосів - від 0,5 до 1 літра і вище.

 

Що стосується форми і зовнішнього вигляду різних лінійок термосів - то користувачеві пропонується величезний вибір дизайнерських рішень.

 

Популярні бренди - Fissman, Tefal, Thermos, Ringel, Herevin.

 

У нашому інтернет магазині ви зможете купити термоси і термокружки для різних цілей а так же термобутилкі, термокувшіни, термоси для їжі. З нержавіючої сталі і пластика. А обсяг зможе порадувати як любителів випити кофі так і попити чаю великою компанією.