Нові технології не стоять на місці і замість звичних нам ламп розжарювання і їх люмінесцентних родичів, прийшли більш практичні зразки світлодіодних освітлювачів.

Вони відрізняються від попередників своєю екологічністю, так як не містять ртуті, а також більш економічні у використанні.

Одним з виробників подібної продукції є ТМ «Eurolamp» - німецька компанія, яка завоювала першість на багатьох європейських ринках в тому числі і в Україні. Як асортименту, «Eurolamp» представляє наступну продукцію:

Лампочки LED - основний напрямок виробництва компанії. Вони більш довговічні (до 6 років експлуатації) на відміну від подібних аналогів інших виробників і споживають в 10 разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання.

Галогенні лампочки - ідеально підходять для використання в кришталевих люстрах. Завдяки своїй точної передачі кольору з їх допомогою можна виділити світлом певні елементи інтер'єру.

Промислова продукція - це все те, що може стати в нагоді як на виробництві, так і для освітлення двору або під'їзду. Наприклад: датчики руху, лінійні лампи, вуличні консольні світильники, прожектори, круглі настінні світильники ЖКГ або Tri-proof Light, а також світлодіодні панелі, які використовуються для освітлення офісних приміщень.

Розумний Світло - різні пристрої з додатковими функціями, наприклад: датчики руху і освітленості, світильники, якими можна управляти на відстані за допомогою пульта, а також настільні світильники з оригінальним дизайном у вигляді космічних форм, які доповнять ваш інтер'єр і внесуть особливу родзинку.

Лампи LED-ArtDeco - це не просто освітлювальний елемент, але і частина декору інтер'єру. Завдяки різноманітним формам у вигляді свічки, великої кулі і т.д. Подібні лампочки можна використовувати як з прозорими плафонами, так і взагалі без них. Це можуть бути моделі з ниткоподібними світлодіодами на 4Вт або лампи розжарювання в 40 Вт.

Купуючи світильники компанії «Eurolamp», кожен покупець спочатку захищає себе від підробки і неякісної продукції.

Справа в тому, що Європейський Стандарт якості ТМ підтверджений багатьма Українськими та Європейськими сертифікатами.

Перевірка продукції відбувається в кілька етапів, починаючи з контролю деталей до початку виробництва, перевірки вироби під час збирання, вивчення готового продукту в лабораторії заводу, і закінчуючи перевіркою в незалежних лабораторіях, а також контрольним оглядом перед відправкою в продаж.

Саме тому виробник гарантує якість своїх виробів протягом мінімум десяти років. А в разі повернення товару в гарантійний термін, фахівці обов'язково вивчають причини його поломки.

Варто відзначити, що економічність німецьких світлодіодних ламп, на відміну від ламп розжарювання, за весь термін роботи (це приблизно 50 тисяч годин), може допомогти заощадити вам більше трьох тисяч гривень на одній лампочці. Важко собі уявити, якою буде економія, якщо все лампочки в будинку замінити на LED. Тому, якщо ви ще не обзавелися LED-лампами від «Eurolamp», наш Інтернет-магазин до ваших послуг.