Ранкова зоря на березі річки. Сонечко ще тільки позначилося ніжно-рожевою облямівкою на сході. Жодне подих вітру не турбує схилилися до води гілки верби і нерухомий очерет. Над водою піднімається легкий туман, видно як снують туди-сюди водоміри. Сьогодні рибалка. Можна забути про всі свої турботи, клопоти та неприємності. Сьогодні відпочинок.

У наш час рідко зустрінеш людину, яка б відмовилася залишити задушливу квартиру і провести вихідні десь на березі водойми. А як приємно порибалити, зварити юшку, або просто покупатися і позасмагати, з сім'єю, або з друзями.
 

Але як би не була прекрасна «дика» природа, ми все ж діти цивілізації, любимо комфорт і зручності.

Одним з таких «носіїв комфорту», ​​в польових умовах, є портативні розкладні крісла і стільці. Адже ловити рибу, їсти добре просмажене на вогнища м'ясо, або просто милуватися ранкової зорькой, краще сидячи в зручному кріслі, ніж на голій землі.

Міцні, комфортні, зручні в транспортуванні, ці вироби незамінні на рибалці, пікніку або дачі. Для різних смаків, бажань і можливостей в нашому Інтернет-магазині знайдеться відповідне крісло або стілець.
Крісло «Директор». Дуже зручний, м'яке крісло. Каркас, виготовлений із сталевої труби, обтягнутий м'якою тканиною «Оксфорд» з поролоновим ущільнювачем всередині, що надає кріслу особливий комфорт. При своїй міцності (витримує до 140кг) крісло має вагу 5,6кг. Це незамінна річ при виїзді на пікнік або дачу. Може бути використано як додатковий предмет меблів і в домашніх умовах.

Крісло «Режисерське». Добре підійде для любителів комфортної риболовлі і зручного часу на природі. Оснащено відкидним столиком і бічними кишенями, що дозволяє зручно розташувати снасті, наживку або інші приналежності першої необхідності. Каркас виготовлений із сталі, може витримати вагу 120кг при вазі самого крісла-6,3кг.

Є, також, полегшений варіант «режисерський крісла» з алюмінієвим каркасом. Вага цього крісла знижений до 2,5 кг. Алюмінієва труба, посилена ребрами жорсткості, дозволяє витримувати вагу до 110кг. Тут не передбачені відкидні столики і кишені, але цей недолік з лишком компенсується малою вагою вироби, що значно спрощує його транспортування.

У нас ви знайдете величезну кількість розкладних портативних крісел, які здатні задовольнити найрізноманітніші смаки і переваги. Легкі і зручні, різних модифікацій, з поличками і без них, з алюмінієвими і сталевими каркасами, що забезпечують своєю конструкцією швидкі складання та розкладання, вони можуть забезпечити комфорт і гарний настрій на відпочинку.

Для самих же невибагливих любителів риболовлі та відпочинку на природі передбачені розкладні стільці. Невеликі габарити і вага, від 1,5 до 4 кг, роблять їх дуже зручними для перевезення. Такий стілець можна без праці укласти в рюкзак і вперед назустріч сонцю, вітру, здоровому загару, і, звичайно ж, відмінного настрою.