Повербанкі: питання вибору і експлуатації
Ми вже звикли жити в цифровому світі і відключення від нього можна вважати свого роду трагедією. Рушійна сила наших контактів із зовнішнім середовищем - енергетика. Ті самі батарейки, які дозволяють всім нашим «девайсів» бути активними. Іншими словами: «елементи живлення - наше все!» Розглянемо докладно пристрої, що допомагають нашим смартфонам, планшетів, плеєрів, відеокамер, навігаторів і іншим зручним штучок, міцно увійшли в нашу бутність, бути постійно і безперервно в режимі он-лайн. Ринок «повербанков» (PoverBank) сьогодні досить великий і різноманітний. Але спробуємо розглянути питання спочатку.

 

Що таке PoverBank?
PoverBank є портативним мобільним пристроєм в міцному корпусі, обладнаному літій-іонної або літій-полімерною батареєю.


Така батарея забезпечує напругу в 3,7 вольт, а завдяки вбудованому микроконтроллеру, захищає ваш гаджет від перевантаження при зарядці, а також від мимовільного розряду. Пристрій сумісний з більшістю експлуатованих девайсів, багато з яких має два USB-роз'єму, що дозволяють підключати обидва гаджета одночасно. Виглядає компактно, сучасно, а головне - стильно. Давайте розберемося ...

 

Що всередині у ПоверБанка і як знайти відповідний?
Давайте познайомимося з принципом розрахунку ККД повербанков:
Перше - дізнаємося ємність заряджається вами пристрою з додається до нього;

• визначаємо потрібну вам кількість зарядів;


Друге - множимо ємність батареї планшета (або смартфона) на сумарну кількість необхідних зарядок і на коефіцієнт втрат перетворення енергії - 1,3.У підсумку виходить реальна ємність акумулятора повербанка і, відповідно, його ефективність.
Ці нескладні обчислення допоможуть вам вибрати оптимальний варіант забезпечення підживлення вашого улюбленого гаджета. І тоді можна сміливо відправлятися туди, де буде недоступна якийсь час розетка на 220 вольт.

 

Про цінову політику
Згідно з дослідженням ринку електроніки, повербанкі представлені на ньому вельми широко. При цьому можна виділити оптимальні межі співвідношення їх «ціна-якість». Вони припадають на позначки від $ 20 до $ 35. Звичайно, дорого - не завжди добре, однак при виборі серйозного пристрої для тривалого користування цей принцип працює. За комфорт і справно працюючий прилад потрібно платити, і нікуди від цього не дітися.


Про бренди
Практика показує, що сьогодні найбільшим попитом, продиктованим умовами ринку, користуються моделі:
• Miller ML-102 V7.1
• Xiaomi NDY-02-AD
• Just Mobile PP-268
• Huawei AP006
• Gigabyte OTG G66B1


ККД яких становить від 78 до 94%. Безсумнівно, що цей список з часом буде продовжений.