Зима - чудовий час для веселих ігор на вулиці. Ми розважаємося в компанії, з сім'єю, і навіть поодинці. Але особливе задоволення від зими отримують наші діти. Наприклад, тоді, коли катаються на санках.
При виборі санок, на відміну від інших подарунків для дітей, не варто повністю покладатися на смак дитини. Він захоче щось яскраве і модне. Але вам-то потрібно вибрати безпечні, зручні і довговічні.

Щоб придбати зимові санки, які дійсно влаштують і вас і дитини, і навіть всіх його шкільних друзів, скористайтеся кількома простими порадами.

Як вибрати хороші дитячі санки

Для дитини санки - це улюблена зимова іграшка, і справжній транспорт. Але дорослим доводиться також думати про безпеку та зручність своєї дитини. І щоб знайти модель, яка підійде ідеально саме вашому чаду, варто звернути увагу на кілька факторів.

  • Вік дитини. Санки для самих маленьких дітей зазвичай оснащені додатковими елементами: ременем безпеки, підніжкою, високою спинкою. Також зручні моделі з перекидний ручкою-штовхачем. А більш «дорослі» санки навпаки відрізняються строгими лініями, відсутністю додаткових елементів. У будь-якому випадку, стежте, щоб ширина полозів була достатньою, і не вибирайте високі санки.
  • Тип катання. Санки для швидкого спуску з гірки, і модель для спокійного катання можуть відрізнятися за формою, наявності додаткових елементів, і навіть розмірами.
  • Наявність утеплення. Це особливо актуально для малюків, тому що старші діти зазвичай катаються активніше, і їм необхідна менша утеплення санок.
  • Матеріал виготовлення. Він завжди повинен бути міцним, якісним і екологічним. Метал, дерево, пластик зазвичай використовуються в різних комбінаціях. Завжди пам'ятайте, що від матеріалів залежить також маневреність і вага санок.
  • Компактність моделі. Повнорозмірні санки завжди виглядають переконливо і красиво, але займають чимало місця, та й важать також чимало. Якщо з вільним місцем в квартирі у вас складно, або санки доведеться постійно носити в руках по ліфтах, сходах, під'їздах, вбирайте складається модель помірних розмірів.

Добрі зимові санки здатні принести чимало радості дітям будь-якого віку, та й дорослим теж. Ваше завдання - підібрати модель, яку полюбить і ваша дитина, і ви.