Облагороджування ділянки

Візуальне оформлення садової ділянки - завдання багатопланова і складна. Вона включає, перш за все, раціональне зонування використовуваного простору і його озеленення.

Крім того, передбачається:

  •  Прокладка доріжок;
  •  Установка містків і арок;
  •  Створення басейнів, фонтанів, штучних водоспадів і струмків.

 

Крім того, зводяться огорожі і огорожі. Встановлюються ліхтарі і ліхтарики. А як не згадати про малих архітектурних формах? Це і альтанки, і дитячі майданчики, і куточки відпочинку, і майданчики для мангала, і барбекю, і далі, і далі ...

Давайте познайомимося з цим, трохи докладніше.

Дизайн

Коли основні завдання по плануванню садової ділянки закінчені, пора приступати до завершальної фази - декорування.

Чи буде ділянку виглядати помітно, або він буде оформлений в стилі «Романтик»? Чи будуть в ньому прямі лінії європейських садів, або він почерпне політ фантазії у японських міні-садків? Все це залежить від вашої фантазії в обов'язковому поєднанні з почуттям міри.

Саме декор повинен підкреслити індивідуальність вашого саду. При цьому, не варто забувати, що головна мета Дизайну - не стільки подив відвідувачів, скільки його зручність, і естетичність.

Варіантів декору безліч - від строгого класичного стилю з підкреслено-геометричними лініями і імітацією давньої епохи до популярних нині «природного» або «сільського (кантрі)» дизайну.

Свої переваги має також напрямок «хенд-мейд дизайн». Його завдання - дати старим речам нове життя і нове застосування.

Всі елементи декору повинні грати роль свого роду «родзинки», розвивати і акцентувати загальне дизайнерське рішення, поєднуючись насамперед з рослинами і навколишньою архітектурою,

Варто зауважити, що при оформленні ділянки варто уникати еклектики як ознаки непомірності і поганого смаку. Однак якщо еклектика грамотно прорахована і розміщена - вона зможе перетворити ваш сад в Чудо-Чудное.

Матеріали

Матеріали декоративних елементів можуть бути самими різними: класичні натуральний камінь, дерево, скло, метал, ну і звичайно ж пластик, яким легко надати всі типи поверхонь.
При цьому, міцні та довговічні пластики, часто більш практичні і ошатні.

Практичність і естетичність

Декор може або просто радувати око, або ж додатково нести корисне (практичну) навантаження.

У першому випадку слід виділити різноманітні садові скульптури, скульптури і фігурки, що пожвавлюють ландшафт і грають роль свого роду додаткових штрихів: забавні звірятка і птиці, казкові персонажі, обереги, гіпсові, бетонні, пластикові або дерев'яні копії (або оригінали!) Робіт професійних скульпторів і ін. - все залежить від ваших уподобань і засобів.

До другої групи декоративних елементів, можна віднести ті, які, крім своєї естетичної привабливості, несуть ще й функціональну компоненту. Це, декоративні люки і парканчики, вази і вазони, кашпо і діжки, пташині клітки, шпаківні та годівниці, підставки, лякала, урни та інше. При бажанні, весь цей садово-декоративний асортимент, ви можете придбати в нашому магазині.

Окремо варто відзначити, що у нас також є великий вибір декоративних елементів освітлення, не тільки зі стаціонарної живленням, а й працюють від сонячних батарей.