«Чистота в моєму домі» - ця фраза не просто набір букв і звуків, вона несе в собі поняття, в першу чергу, здоров'я, затишку, любові до свого житла, поваги до себе. Зрозуміло, що головним ворогом чистоти і порядку в будинку є бруд, що наноситься в будинок на підошвах взуття, на одязі, на лапах домашніх тварин. Але якщо з цим ворогом можна ще боротися, то що робити з нахабним всепроним пилом? Іноді створюється враження, що ця субстанція має свій інтелект, настільки завзято і цілеспрямовано вона проникає в будинок навіть через закриті вікна і двері, осідаючи щільним шаром на підлозі, меблів, килимах, одязі.

І ось тут приходить нам на допомогу пилосос. Важко уявити собі сім'ю, яка обходилася б без цього маленького, але потрібного помічника. Сама ідея створення агрегатів для всмоктування пилу прийшла людям в кінці 19-го початку 20-го століття, тоді і були створені перші пилососи. Вони мали різну конструкцію, вага і габарити, наприклад дітище Хьюберта Сесіл Бута (1910р.), Мало значні розміри, наводилося в рух спочатку нафтовим, а потім електричним двигуном, доставлялося до місця роботи за допомогою коней, заводилася у дворі, а прибирання виконувалася з допомогою довгого 30-метрового шланга.

Залишимо англійців з їх проблемами, пов'язаними з прибиранням своїх маєтків і повернемося в нашу країну, в наш час. Купити пилосос, зараз, за ​​помірну плату, не викликає особливих проблем ні для кого. Широкий асортимент цих корисних машин надано в будь-якому магазині побутової техніки. Природно, прибирання приміщення, навіть за допомогою найпотужнішого і сучасного пилососа неможливо зробити без щітки. Вибір зручних, надійних щіток, різного призначення, з різними діаметрами посадочного гнізда, наданий в нашому магазині.

Універсальна щітка для пилососів для чистки підлоги і підлогових покриттів. Має, відповідно, два режими чищення: статі, підлогових покриттів і ворсових виробів. Режими можна міняти за допомогою перемикача, розташованого у верхній частині щітки. Низ щітки металевий, верх зроблений з міцного пластику, що гарантує міцність і довговічну експлуатацію вироби. У нижню частину щітки вмонтовані коліщатка, що забезпечують плавне, без ривків і зачепів, рух щітки по поверхні. Завдяки спеціальному адаптеру, щітка може використовуватися з різними марками пилососів, з діаметром труби від 30 до 38мм.

Турбо щітка для пилососів для чищення підлогових покриттів і м'яких меблів дозволить ефективно боротися з пилом і шерстю домашніх тварин. Вбудована турбіна дозволяє використовувати щітку навіть з малопотужними пилососами. Щітка виготовлена ​​і міцного пластику, дуже зручна в експлуатації. Так само як і попередня модель, оснащена коліщатками, що запобігають дряпання поверхні. Встановлений адаптер робить її сумісною з різними марками пилососів, з діаметром труби від 30 до 38мм.

Милий, коханий будинок, завжди він є для нас місцем відпочинку, притулком від повсякденних турбот і неприємностей, нашої цитаделлю. Ніколи не треба шкодувати сил і часу для підтримки його в чистоті і порядку.