Купуючи ту чи іншу побутову техніку, досвідчений і спокушений користувач зверне увагу не тільки на технічні характеристики, дизайн, ціну товару, а й на те, як виробник забезпечує післяпродажний супровід. Перш за все, це доступність змінних частин і вузлів, передбачених регламентом експлуатації; запасних частин на заміну, які вийшли з ладу.
У серйозних брендів виробництво і поставки витратних матеріалів і запчастин складають значну частину бюджету, істотно впливаючи на загальну економічну стратегію.
Який би надійною і якісною техніка не була, рано чи пізно вона перестає працювати, вимагаючи поновлення зношених деталей або вузлів. А ділова репутація виробника багато в чому залежить від того, наскільки швидко і якісно він забезпечить заміну.
Розглянемо можливість усунення проблем з окремими видами побутової техніки.

 

Пилососи

Будь-який пилосос потребує своєчасної заміни фільтрів. Від цього безпосередньо залежить не тільки якість прибирання і здоров'я, а й безпосередньо термін експлуатації. Фахівці рекомендують міняти фільтри кілька разів на рік.
Фільтри марки DOMPRO, сумісні з пилососами Samsung, Thomas і LG, відрізняються високою якістю.
Ця ж фірма пропонує широкий вибір багаторазових мішків-пилозбірників для моделей марок Zelmer, Samsung, Gorenje, LG, Daewoo, Beko, Saturn, Clatronic. Свого часу ці мішки справили своєрідну революцію, спростивши, полегшивши і убезпечивши процес очищення пилососа.
Основна частина будь-якого пилососа для сухої або вологого прибирання - мотор, потужністю якого визначається основний параметр - сила всмоктування.
Універсальні мотори CS різної потужності сумісні з пилососами Zelmer, Samsung, Delonghi, Thomas, Philips, Rowenta, LG, Vitek, Orion, Delfa, Candy.

 

М'ясорубки

DOMPRO пропонує надійні змінні ножі для м'ясорубок Mirta, Delfa, Braun і Moulinex.
Доступні також змінні комплекти муфт шнека для м'ясорубок Zelmer, Philips і Bosch цього ж виробника.

 


Пральні машини
Слабке місце більшості пральних машин - амортизатори, які рекомендується замінювати парно.
Для машин брендів LG і ВЕКО підійдуть комплекти оригінальних амортизаторів AKS.

 

Мікрохвильові печі

Якість його функціонування СВЧ-печі багато в чому залежить від скляної тарілки.
Традиційно високою якістю і довговічністю володіють тарілки Samsung різного діаметру і підвищеної товщини, виготовлені з високоміцного загартованого скла, що дозволяє уникнути перегріву. Вибір діаметра тарілки залежить від конструктивних особливостей кожної моделі печі.


 

Електроплити
Завдяки безпеки і відносно невеликим габаритам, електроплити останнім часом набирають все більшої популярності.
Високоякісні електроконфорки різних модифікацій, що випускаються під брендом Hot Plate, розраховані на номінальну напругу 220 Вольт. Покриті антикорозійним шаром, вони витримують найвищу температуру, швидко її набирають і, що важливо, легко чистяться.