Іграшки на будь-який смак
Ну, який же дитина не любить іграшки? Звичайно, якщо вони цікаві, розвиваючі, а головне - безпечні. Саме про такі іграшки буде наш сьогоднішній огляд

Розвиваючі іграшки
Іграшки з цього розділу дуже важливі для розвитку практичних навичок у дитини. Наприклад, познайомившись з музичними інструментами, він зможе навчитися не тільки витягати з них нехитру мелодію, але навіть створити власний оркестр. І хто знає, може бути в майбутньому, учасники цього «ясельного» джаз-бенду, будуть підкорювати музичні сцени Манхеттена або Неаполя.
Наукові настільні ігри допоможуть дитині, яка має допитливий розум, знайти свій шлях у житті.
Конструктори - вони допоможуть дитині освоїти навички майбутнього конструктора міжпланетних космічних кораблів.
Лабіринти навчать дитину, знаходити вихід із здавалося б, безвихідної ситуації.
Пазли розвинуть у малюка візуальну пам'ять, завдяки якій він зможе безпомилково відшукувати, необхідну йому частину головоломки! Можливо, Конан-Дойловскій Шерлок Холмс, в дитинстві також захоплювався збиранням пазлів.

 

Ігри на вулиці і в воді
Іграшки, представлені тут, розраховані на теплу пору року і активне проведення часу. Про це свідчать м'ячі і намети, самокати та надувні круги. Крім того, є тут і свій персональний спортзал, в якому є: баскетбольний кошик і обладнання для TailBall. А чи можна уявити Літо без дитячих пасочок і мильних бульбашок? Будь-який «адекватний» батько скаже, що уявити таке - НЕМОЖЛИВО!))

 

Канцелярія
В цьому розділі мешкають сумки, рюкзаки, пенали, а також чохли для планшетів. Завдяки їм, ваш школяр зустріне навчальний рік в повному обмундируванні і готовим на великі звершення на Науковому терені.

 

Ляльки, будиночки
Яка ж дівчина не любить грати з ляльками. Якщо у дівчинки немає ляльки, вона готова навіть картоплю нарядити як знатну принцесу. Але в цьому розділі у нас мешкають не «картоплі», а самі СПРАВЖНІ ляльки. Притому, деякі з них, самі грають роль персонажів дитячих казок. Що ж стосується будиночків, то яка ж лялька погодиться жити на вулиці? Ні! Їй однозначно потрібно житло. І не якась халупка, а справжній замок. Ну, або на крайній випадок будинок з усім інтер'єром для нього.

 

Іграшки для сну
Про призначення цього розділу можуть здогадатися лише ті, хто сам був маленьким, і кому доводилося спати окремо від батьків. Саме для них ми пропонуємо м'які іграшки-нічники, що імітують биття серця, плескіт моря, або відтворюють записану мамою колискову. Крім того, дані іграшки здатні світитися м'яким теплим світлом, і поступовим його загасанням, завдяки чому дитина легше засинає, і його не турбують страхи про «одяг що оживає».

 

Іграшки Малюка
Тут у нас знаходяться: ігрові манежі, тенти для захисту малюка від надмірного сонця, або комарів, а також розвиваючі килимки, обладнані дугами для підвішування іграшок. Завдяки цим пристосуванням, малюк буде в безпеці, а його мама - збереже свої нервові клітини!))

 

Р / У іграшки
Абревіатура Р / У позначає іграшки радіокеровані. Вони бувають самого різного виду і розміру. Наприклад, в даний час поверхню Марса обстежується керованим по радіо марсоходом-розвідником. Інші ж радіокеровані пристрої, використовуються лікарями, при дослідженні кровоносної системи людини. Однак повернемося до іграшок, що знаходиться в цьому розділі. Це, звичайно ж, р / у-автомобілі, катери, а також космічний всюдихід. Ці іграшки відмінно підійдуть для дитини, вже має початкові навички спілкування з технікою. Завдяки їм, він зможе навчитися маневрувати між стінкою і табуретом, підвозити невеликі смакоту (на кшталт «Pedigree pal») свого улюбленця прямо до килимка, на якому той спить. Крім того, дані іграшки розвивають у дитини реакцію, яка може стати в нагоді йому в Майбутньому.

 

Фігурки
Тут у нас живуть всілякі представники світу фауни, починаючи від коней, кішок, восьминогів і бегемотів, і закінчуючи такими міфічними істотами як єдинороги, і дракони керовані лицарями.
Другу пару тут представляють вусі вимерлі на даний момент динозаври, і представники світу мультфільмів, типу Вінні Пуха, Сімби з «Короля Лева», Лиса і Кролика з мультфільму «Зверополіс», а також ще багато милих і приємних серцю персонажів.

 

 

М'які іграшки
Що стосується цього розділу, то іграшки з нього часто купуються не тільки маленьким дітям, але також і юним дівчатам. При цьому іграшка ця стає дуже дорогим і улюбленим подарунком. Посудіть самі, тигр розміром з дорослої людини, або жираф метр, сорок заввишки. Крім того, є тут і «м'які» будівельні інструменти, і комахи, і навіть слони в маскувальним «квітковим» забарвленням. А м'які брелоки для ключів, або для машини, не залишать їх одержувача байдужим.

 

 

Іграшки для Творчості
В цьому розділі знайдуть себе ті, чия душа прагне до прекрасного, а руки просять, щоб їх чимось зайняли. Для цього у нас є пластилін, розмальовки, вишивка і шиття, гравірувальні досточки, а також ляльковий театр, наклейки, тату і інші, не менш чудові набори.

 

Рольові набори
Те, що знаходиться в цьому розділі, сподобається кожному малюку і малятку. Дівчатка зможуть відчути себе справжніми принцесами, а хлопчики - творцями свого майбутнього. Крім того, тут є такі предмети, які можуть в рівній пропорції сподобатися як дівчаткам, так і хлопчикам. Але щоб дізнатися, що це таке - вам потрібно перейти до відповідної категорії.