Кухнний інвентар необхідний на кожній кухні. Практично кожна господиня любить оточувати себе гарними, зручними, а головне корисними інструментами, які не тільки спрощують приготування їжі, але і роблять інтер'єр цікавим і завершеним. При цьому важливо відзначити, що інвентар повинен бути якісним і безпечним для здоров'я.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено все, що може бути необхідно на кухні. При цьому висока якість товару, плюс доступна ціна, робить «Domel» - магазином для всієї родини.

Варто також відзначити, що ми пропонуємо великий вибір за кожним видом товару.

Кошики для фруктів різних форм і розмірів з хромованою стали будуть відмінною прикрасою приміщення.

Підставки для черпака, зубочисток, яєць, ложок та інших предметів дуже зручні у використанні. У нас ви зможете знайти підставки з нержавіючої сталі, пластика, кераміки та інших матеріалів.

Прихватки - необхідний інструмент. З їх допомогою господиня зможе вберегти свої руки від опіків і готувати з комфортом. Ми пропонуємо прихватки різних форм: рукавиці, круглі та ін. Ряд позицій виготовлений з текстилю, інші з силікону, також є рукавиці зі спеціальними вставками .... Кожна господиня зможе підібрати собі прихватку за смаком.

Для приготування багатьох смачних страв потрібні друшляки, сита, воронки і т.п. У нашому каталозі ви зможете знайти великий асортимент цих інструментів різного діаметру, форми і комплектації. Також ми пропонуємо вибір за матеріалом: метал, бамбукове волокно, силікон та ін.

Обробні дошки - це те, без чого неможливо обійтися ні на одній кухні. Вони дозволяють швидко і зручно нарізати будь-який продукт і зберегти стільницю цілою і неушкодженою. Ми пропонуємо дошки різних розмірів, кольорів, форм і виготовлених з різних матеріалів. Також ви можете придбати набори дощок.

Великий вибір ножів і різних подрібнювачів сподобається навіть професійним кухарям. Зручні, міцні і надійні, з якісної сталі, вони прослужать довгий час і підійдуть для всіх продуктів.

Такі інструменти як ополоники, пензлики, лопатки, необхідні - вони допомагають у приготуванні і повинні бути не тільки красивими, але і надійними. Ми пропонуємо товари від кращих виробників. Ви зможете придбати їх окремо або зібрати цілий набір.

Любителі коктейлів оцінять барні інструменти. Це предмети, за допомогою яких ви зможете приготувати будь-який напій: відкривачки, штопори і т.д. Пробки для пляшки дуже зручні для будинку. Також у нас ви можете придбати спеціальний набір барних інструментів.

Також в нашому каталозі ви зможете вибрати різноманітні:
• підставок під гаряче;
• підставок для кухонних ножів;
• підставок для серветок;
• терок;
• точилок і т.д.

 В інтернет-магазині «DOMEL» ви зможете знайти все необхідне для вашої кухні!