Посуд - він буває різним! Фарфоровий і скляний, металевий і пластиковий. І все це розмаїття ви легко зможете знайти в нашому Інтернет-магазині «Товари для дому Domel». Ну а зараз, ми поговоримо про харчові контейнерах і судинах для кухні.

Контейнери

Асортимент контейнерів представлених на даній сторінці, надзвичайно широкий. Тут можна знайти ємності для зберігання: сиру і масла, фруктів і овочів. Є навіть контейнери для зберігання м'яса і ковбас. При цьому, стиль кожного з контейнерів, відповідає їхньому майбутньому наповнювача. Наприклад, контейнер для ковбаси має довгасту форму і коричневий колір. Контейнери для кавуна і дині мають округлу форму і забарвлення відповідної ягоди. Є навіть контейнер, за кольором і формою схожий на банан. Природно, що використовується він для зберігання цього тропічного фрукта.

Господині гідно оцінять контейнери з роздільниками, що використовуються для зберігання різноманітних спецій, а також для ланчу, який беруть на роботу їхні чоловіки.

Якщо ви - ласун, Вам може стати в нагоді контейнер для торта. Незважаючи на те, що він схожий на звичайну форму для перенесення тортів, дана модель більш міцна. Саме тому, вирушаючи до кого-небудь в гості, ви можете не хвилюватися за зовнішній вигляд торта, навіть якщо ви їдете в метро.

Для чаю і кави у нас також знайдуться контейнери. Ну а компанію їм, складуть контейнери для цукру і солі.

Крім того, є у нас і прості контейнери без точного цільового призначення.

Пляшки

Як правило, всі судини для зберігання рідин, можна розділити на банки і пляшки. При цьому банки використовуються здебільшого для консервації. Що ж стосується пляшок, то порівнюючи їх асортимент з тим, який був ще кілька років тому, можна приємно здивуватися.

У нашому магазині ви знайдете те, допоможе впорядкувати використання що ні. Наприклад, суміщені пляшки для масла і оцту. На відміну від звичайних пляшок, ці займають в два рази менше місця, та й користуватися ними в рази приємніше.

Якщо ви проводите більшу частину вашого життя на кухні (кухарі, домогосподарки, і ін.), Вам неодмінно знадобляться пляшки з шийками-дозаторами. Вони з успіхом застосовуються для відмірювання порції рослинного масла або соусу.

 

З оглядом на безпеку

Незважаючи на те, що асортимент контейнерів і пляшок надзвичайно великий, всі вони (незалежно, з якого матеріалу вони виготовлені) відповідають європейському стандарту екологічної безпеки. Для декору виробів використовуються тільки натуральні харчові барвники, а щоб виключити ризик розвитку хвороботворних мікроорганізмів, посуд покривається спеціальним антибактеріальним покриттям. До речі, воно ж запобігає поглинання посудом неприємних запахів.