Всі ми колись були дітьми. Це було той щасливий час, коли всі наші турботи і проблеми лягали на плечі наших мам і тат. А нам залишалося лише грати, рости і розвиватися. Що ж стосується конструкторів, то вони займають в даному процесі, не останню роль.

Ще не вміючи писати і читати, малюк робить перші кроки в пізнанні навколишнього світу, завдяки всіляким конструкторам.

Вони розвивають у дитини такі риси як уважність, посидючість, творче начало. В процесі гри виявляються приховані нахили і таланти вашого чада.

В даний час для маленьких вундеркіндів розробляється величезна кількість найрізноманітніших конструкторів, які, в залежності від бажань і захоплень дитини, можуть не тільки доставити йому радість, а й розвинути відповідні навички.

3D конструктори

3D конструктори - це тривимірні головоломки, де з уже готових деталей дитина збирає моделі різних архітектурних будівель і споруд, а то і цілих комплексів, в точності відтворюючи зовнішній вигляд їх світових аналогів. Для любителів техніки передбачені моделі автомобілів, літаків, кораблів, сільськогосподарських машин.


Керамічні конструктори

Якщо у Вас в сім'ї росте майбутній архітектор або будівельник - керамічний конструктор якраз те, що йому потрібно. Конструктор складається з керамічних цеглинок, які в руках маленького будівельника перетворюються в казковий замок, фортеця або вежу, де живе принцеса, яку обов'язково потрібно врятувати від чудовиська.

Цеглинки скріплюються клеєм, і якщо виникає необхідність розібрати вже готовий виріб, слід на кілька хвилин опустити його в воду, очистити деталі і конструктор знову готовий до роботи.

Навчальні конструктори

Навчальні конструктори для самих маленьких складаються з кубиків, на яких зображені яскраві картинки зі звірятами, цифрами, буквами, різними формами та кольорами. Граючи з ними, малюк отримує початкові поняття про навколишній світ.

Для дітей старшого віку, від 5 років, існують навчальні конструктори, які вводять дитини в світ електроніки, дозволяють отримати початкові знання в цій галузі, навчитися читати електронні схеми і збирати найпростіші електронні іграшки. І, хто знає, може бути, карапуз, який зібрав своїми руками справжнього робота, в недалекому майбутньому винайде зореліт, на якому земляни відправляться до зірки «Альфа-Центавра».

Магнітні конструктори

Магнітні конструктори складаються з деталей, які скріплюються між собою за допомогою магнітиків, вплавлений в ці деталі. Ці розвиваючі 3d конструктори дозволяють маленьким чоловічкам розвивати логіку, абстрактне мислення, творчі здібності, дають можливість втілити в життя свої фантазії.
металеві конструктори

Сама назва конструктора говорить про те, що він зроблений з металевих пластинок різної ширини і довжини, які скріплюються між собою болтовими з'єднаннями, що забезпечують надійність і міцність конструкції. Гра з цим конструктором дає дитині, дійсно, невичерпні можливості у втіленні своїх творчих задумів. З нього можна зробити все що завгодно, починаючи від кухонної табуретки і закінчуючи океанським лайнером або космічним кораблем. Цей конструктор більше підійде діткам з технічним складом розуму.

Пластикові конструктори

Дуже яскравий і красивий конструктор, що дозволяє дітям своїми руками збирати оригінальні іграшки, якими хочеться грати і грати. Пластиковий конструктор сприяє розвитку в дітей почуття краси і гармонії. Деталі конструктора виготовлені з якісного і нетоксичного пластика.