Світло в будинку - це необхідність, зумовлена ​​сучасним життям. У кожному будинку є світло, а відповідно і лампочки. Широкий вибір ламп змушує задуматися будь-якої людини про те, яка ж лампочка підходить саме йому. Світлодіодні лампи з'явилися на зміну звичайним лампам розжарювання. Вони мають незаперечну перевагу перед звичайними лампочками, так як світлодіодні лампи є економічними і допомагають заощадити використання електроенергії, а відповідно і гроші. 

Як же вибрати лампочку? Які характеристики потрібно знати для правильного вибору?
Давайте розберемося в основних характеристика LED ламп. Для придбання лампочки в будинок нам необхідно знати такі параметри:

• Потужність
• Кольорова температура
• Тип цоколя
• Світловий потік
Розберемося докладніше в кожному пункті.


Потужність 

Це, мабуть, одна з найважливіших характеристик ламп. Чим менше потужність лампочки, тим менше воно споживає електроенергії. Потужність буває маленькою 3,5 W, 5W, 6W, 10W. Так само є високопотужні лампи, потужність їх коливається від 20W, 50W 100W. Потужність впливає так само на яскравість лампи.


Кольорова температура 

Це колір світла, який випромінює лампа. Чим вище температура лампи, тим холодніше світло, який вона випромінює. Для будинку більше підходить тепле світло, жовтий або світло-жовтий. Для будинку підійдуть лампи з колірною температурою 2700-3000К, такий колір більш прийнятний і звичний для людей вдома. Для офісу, зазвичай використовують білий світ або холодний колір, підходять лампи з колірною температурою від 4000К. Білий світ допомагає поліпшити зосередженість і працездатність. Для великих територій, виробництв зазвичай використовують білий яскраве світло, підходять лампи від 5000К. Є ще рожевий колір ламп. Вони створені спеціально для рослин і називаються Фіто лампи. 

 

Тип цоколя
Через цоколь на лампу подається харчування. Цоколі бувають різьбові (тип Е) вказують поруч діаметр і штиркові (тип G) вказують відстань між штирями в міліметрах. Цоколі відрізняються кріпленням і розміром.
Найпопулярніший вид цоколя E27. Це стандартний вид цоколя (різьбових), який підходить для звичайний світильників і люстр, на які підходять звичайні лампи розжарювання. 

Е14 - це такий же цоколь, як Е27 тільки менше розміром. Популярна лампа з таким цоколем «свічка».

Е40 - це цоколь для промислового і вуличного освітлення.

G4 - спеціально для невеликих ламп, з двома проводами.

GU5.3 -похоже на цоколь галогенних ламп.

 

Світловий потік

Світлодіодні лампи можуть працювати від мережі або від джерела (блоку) харчування. Не менш важливою характеристикою є світловий потік. Він вимірюється в люмен, позначається Lm або лм. Чим вище показники світлового потоку, тим більше лампа буде вітдавати світла і освітлювати приміщення. 

Є ще багато параметрів ламп, які є показником великої кількості відмінності лампочок: тип світлодіодів, кут світіння, частота, ресурс використання годин, напруга. Всі характеристики ми спробували відобразити у нас на сайті. Для того, що б Вам було зручно і легко зробити свій вибір.