В дорозі, на роботі, в подорожі, на природі-хороший термос потрібен нам завжди і скрізь. А щоб ми не пошкодували про його покупку, і повною мірою оцінили практичність даного девайса, варто вибрати дійсно надійний термос хорошої якості.

Ми зібрали для вас кілька корисних порад про те, як відрізнити дійсно гарні термоси, чим відрізняються сучасні моделі, і як їх вибирати. Тим більше, що зараз можна придбати термос майже на будь-який випадок життя.

Які бувають термоси

Сучасні моделі термосів дійсно різноманітні за обсягом, призначенням, формою, матеріалами, і особливо дизайну. Але яким би стильним, яскравим, ергономічним не був термос, він повинен бути в першу чергу зручним.

Ось кілька важливих пунктів, на які варто звернути увагу при покупці термоса.

  • Тип термоса
  • Матеріал колби
  • Матеріал корпусу
  • Обсяг

Для початку ви визначаєтеся, для чого саме вам потрібний термос: в похід, подорож, на пікнік, щоб їздити з ним на велосипеді і т. д. В залежності від призначення і способу роботи, можуть бути термоси харчові, для напоїв, помпові, універсальні, і навіть термокружки.

У будь-якому випадку вибирайте термос відомої фірми-виробника, щоб бути впевненими в його якості, а також довговічності. Наприклад, термоси Fissman відрізняються надійністю, і вважаються вигідним придбанням.

Крім того, важливо, чим наповнений простір між корпусом і колбою. За цією ознакою розрізняють повітряні і вакуумні Термоси. Вакуумний тримає тепло краще, а повітряний доступніше за ціною, і не так «боїться» найменших пошкоджень.

Матеріал колби – пластик, скло або метал. Найбільш доступною є пластикова колба, цінителі рідкісних моделей воліють класичне скло, а найбільш довговічною є металева колба.

Що стосується вибору корпусу, найчастіше у вас є два варіанти: пластик або метал. Перший дешевше і легше, а другий міцніше, хоча важить помітно більше, і коштує дорожче. З пластика часто роблять Симпатичні дитячі Термоси, а ось в поїздку краще запастися серйозною металевою моделлю.

А для чого шукаєте термос ви?