Ізотермічна сумка

Ізотермічна сумка більш відома нам під назвою «термосумка». Практично кожен з нас чув про неї, а деякі - навіть користувалися. Це дуже зручне пристосування, особливо корисне в теплу пору року.

З настанням весни і літа, кожен з нас прагне, як можна більше часу проводити на вулиці, а не в задушливій квартирі. Однак залишається проблема - як зберегти продукти свіжими, а напої холодними? Така сумка, по суті, є великим термосом - вона підтримує температуру всередині на заданому рівні.

З чого ВОНА зроблена?
Термосумка - це звичайна сумка у формі контейнера, або ранця, яка має велике термоотделеніе зі спеціальною підкладкою, з термоизоляционного матеріалу. Найчастіше це поліуретанова піна або спінений поліетилен. Зовнішнє покриття виготовлене з щільного нейлону, поліестеру або поліуретану, який також захищає сумку від вологи.
Користь термосумки та її переваги
Термосумка ставитися з тих речей, які не є необхідними для життя, але роблять її набагато комфортніше і приємніше.

Якими перевагами відрізняється термосумка?

1. Вона зручна. Завдяки невеликим розмірам і вазі таку сумку дуже зручно використовувати - її комфортно нести на плечі і просто встановити в автомобілі.

2. Вона може і охолоджувати, і гріти. Також як і термос, вона буде зберігати як низьку температуру всередині, так і високу. Ви зможете використовувати її не тільки влітку, а й взимку.

3. Вони стильні. Зараз виробники пропонують такі сумки всіляких форм і забарвлень. Ви можете вибрати сумку собі до смаку.

 

4. Вони різні за розмірами. Найменші термосумки розраховані на обсяг в 6-10 літрів, а найбільші - на 60 літрів і більше. Ви зможете вибрати варіант, який буде оптимальним для ваших потреб.

Що таке акумулятор холоду і навіщо він потрібен?

Щоб термосумка могла довше утримувати низьку температуру, всередину кладуть спеціальні акумулятори холоду. Це пакет або пластмасова коробочка, наповнена спеціальним сольовим розчином.

Перед використанням акумулятори добре охолоджують в морозилці протягом 8-12 годин. Кількість акумуляторів розраховується виходячи з обсягу сумки - 1 акумулятор звисом в 300 гр. розрахований на 5 літрів.

Деякі термосумки мають акумулятори, вбудовані в кришки.
У нашому магазині, ви також можете придбати акумулятори для вашої помічниці, за невисокою ціною.

Післямова

Термосумки дуже зручні і практичні. Їх розміри, форма і дизайн розробляються так, щоб людина могла без проблем і з задоволенням взяти її з собою в похід або на пікнік.

У нашому інтернет-магазині, ви легко можете вибрати якісну термосумку під ваші вимоги. Ми пропонуємо великий вибір сумок, не тільки відрізняються за формою, а й за забарвленням, обсягом, а також інші характеристики.