Напередодні новорічних свят в кожному будинку з'являється чарівне відчуття очікування дива, яке для нас втілює ялинка. Це незмінний атрибут головного свята в році. При цьому вибір зараз величезний: великі і маленькі, натуральні і штучні. Це можуть бути ялини, сосни, туї і просто цікаві хвойні композиції.

Як вибрати свою ідеальну ялинку? У кожного варіанту є свої переваги і недоліки, але саме штучні ялини зараз особливо популярні. І тому є відразу кілька причин.

Чому варто придбати штучну ялинку

Зараз штучні ялинки та сосни набагато цікавіше і різноманітніше, ніж були раніше. І наряджати їх може бути також приємно, як справжню лісову красуню. Давайте подивимося, якими можуть бути аргументи на користь штучної ялинки.

  • Така ялинка довговічна. Хороша якісна штучна ялина прослужить довгі роки. А ще заощадить ваш бюджет і час, який зазвичай витрачається на пошук красивою ялинки.
  • Штучна ялинка НЕ ​​сиплеться. Більше ніяких колючих голок на підлозі. Ця проблема особливо актуальна, коли в будинку є маленькі діти або домашні тварини будь-яких розмірів. Але і для дорослої сім'ї без домашніх улюбленців приємніше буде провести новорічні свята без періодичного збору колючого врожаю по підлозі. Завдяки цьому можна дозволити собі не прибирати ялинку довше.
  • Ви боретеся з незаконною вирубкою ялинок. Не секрет, що крім дерев зі спеціальних розплідників, на ялинкові ринки потрапляє чимало дерев з навколишніх лісів. І добре, якщо це не дерева рідкісних, зникаючих видів.
  • Перед вами великий вибір. Зараз можна без зусиль підібрати штучну ялинку за смаком: класичну зелену, білу, сріблясту і т.д., будь-якого розміру. При цьому сучасні ялинки часто мають запах натуральної хвої. Так що повне відчуття свята вам гарантовано.

Купівля штучної ялинки стає все більш актуальною. А яку ялина звикли ставити в своєму будинку ви?