Якщо ви шукаєте подарунок для дитини, то набір для творчості стане ідеальним варіантом. Це саме той випадок, коли приємне успішно поєднується з корисним для малюка.

І не тільки для нього! Зараз товари для творчості можна підібрати для дітей майже будь-якого віку, від 1 року до 10 років. З допомогою такого подарунка дитина починає проявляти самостійність, власну фантазію, оригінальність.

Чим корисні іграшки для творчості

Головною особливістю таких іграшок є те, що дитина не просто розвивається в плані сприйняття навколишнього світу. Він вперше створює щось своє, наочно бачить результат своєї гри, може подарувати, поліпшити, зберегти виріб.

При цьому розвивається дрібна моторика, посидючість дитини, він вчиться концентрувати свою увагу досить довго, щоб отримати результат. Це також перші уроки планування своїх дій, а також вивчення властивостей матеріалів.

Вибір набору для творчості

Купівля розвиваючого набору – не така складна задача, як може здатися, навіть якщо у дитини поки немає власних уподобань. Головне в цьому випадку орієнтуватися на вікову групу малюка.

  • З 1 до 3 років в хід підуть пальчикові фарби, спеціальна полімерна глина, перші розмальовки, тісто, пластилін і т. д.
  • З 3 до 4 років можна починати займатися заздалегідь підготовленими аплікаціями, освоювати перші товари для малювання.
  • З 5 до 6 років гри ускладнюються, і можна купувати дитячі набори для шиття та вишивання. Також можна спробувати прості дитячі набори для гравіювання і царапки.
  • З 7-8 років діти не тільки не перестають цікавитися рукоділлям, але і хочуть розширити свої можливості. Тому особливо актуальні Набори для створення духів, декоративних свічок, мила. Спробуйте освоїти набори для виготовлення прикрас і декорування.
  • Коли дитині виповнюється 9-10 років, вибирати для неї подібні набори стає ще цікавіше. Тепер можна використовувати всі отримані раніше навички, але ускладнювати завдання, створювати більш серйозні, дорослі вироби і прикраси.

У цьому віці рукоділля особливо важливо для розвитку дитини. І якщо ваша дитина хоче зробити що-то не по інструкції, а за велінням своєї фантазії, не стримуйте його. Це чудова ініціатива, яку варто заохочувати.

Набори для творчості здатні принести чимало приємних хвилин, як дорослому, так і дитині, а також стати гарним приводом для спільного проведення часу.