Всім відомо, що дитячий організм (будучи лабільною системою), дуже сприйнятливий до змін навколишнього середовища. Тому для безпеки маленьких членів сім'ї, необхідно мати окремий посуд, яким користуватимуться тільки вони.

Крім того, слід зазначити, що якість матеріалу, з якого виготовлена ​​дитячий посуд, також здатне впливати на здоров'я підростаючого покоління. Саме тому перед вибором посуду, необхідно серйозно задуматися, з чого ж буде, є ваше чадо.
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент дитячого посуду, для будь-якого віку, гаманця, а також - особистих переваг! При цьому, вся посуд виготовлений виключно з якісних і екологічно безпечних матеріалів.
Давайте познайомимося з нею трохи ближче.

Тарілки

Вони бувають з малюнком і без, різної форми і кольору. Крім того, при бажанні, до них можна підібрати столові прибори, схожі з ними по стильовому рішенню і колірній гамі.

Вилки, ложки і ножі

Ці столові прибори умовно можна розділити на кілька вікових категорій.
Перша категорія (для зовсім юних) виготовлена ​​з матеріалів, які не здатні заподіяти шкоди вашій дитині. Ми маємо на увазі те, що вони покриті спеціальним, м'яким матеріалом, і не мають гострих кутів.
Для старших дітей, в нашому магазині є столові набори, якими з успіхом можна взяти, не соромлячись своїх друзів і подруг. Це так би мовити інструменти перехідного віку.
Ну і для зовсім дорослих, ми пропонуємо класичні варіанти столових наборів, прочитати про які, ви можете на відповідній сторінці.

 

Термоси

 Ці девайси сучасного суспільства, як не можна до речі будуть під час тривалих прогулянок, коли на вулиці вже стає прохолодно, або ще не потеплішало. Термоси бувають різного об'єму, кольору і форми. Крім того, мультиплікаційні герої розташовані на корпусі, додадуть вашому малюкові впевненість в тому, що у нього є власний термос.

Кружки, склянки і піали


Матеріалом для даних кухонних приладів служить еко-пластик, дозволений асоціацією педіатрів нашої країни. Крім того, його теплопровідність така, що у ваших бешкетників просто немає шансів обшпаритися під час сніданку, обіду, або вечері. Однак, хочемо застерегти батьків-експериментаторів. Не варто наливати в ємності надто гарячі рідини. Ваша дитина їх не зможе вживати в такому вигляді, а ось ризик випадково перекинути перегріту посуд - є!

Післямова

Підводячи підсумки, хочемо відзначити на ваше запитання «Чи варто заводити для дитини окремий посуд?»
Кожен батько повинен пам'ятати, що саме особисті прилади для їжі можуть захистити дитину від чужорідних мікробів, принесених гостями, і родичами, які не живуть разом з вами.
Тому, ми запрошуємо Вас до нас в гості. Продукція, про яку ми вам сьогодні розповідали, представлена ​​відомими в Європі марками. Вона не тільки біологічно безпечна, але і протистоїть неприємних запахів. Таким чином, вашій дитині завжди буде приємно взяти в руки належить саме йому частину столового сімейного приладу.