Асортимент пателень поповнив популярний бренд TEFAL. Доступні до продажу пательні розміром 24, 25, 26 і 28 см.

 

Трохи історії
Завдяки французької винахідливості, в середині ХХ століття, на території Франції з'явився посуд з антипригарним покриттям.
З метою удосконалення технологій процесу приготування різних страв, в 1956 році, була створена фірма «Тефаль». Її спеціалізацією стало виробництво і випуск домашнього начиння зі спеціальним антипригарним покриттям, в тому числі сковорідок різних моделей, форм і розмірів.
Без них сьогодні не обходиться жодна кухня, вони помічники в приготуванні ситного сніданку і рясного застілля, допомагають створити диво десерти, і смажені пиріжки.
Умільці з фірми Тефаль виготовляють сковорідки з алюмінію і чавуну, нержавіючої сталі і зі знімними ручками. Своєю надійністю, міцністю і довголіттям сковорідки Тефаль по достоїнству оцінили професійні кухарі і домогосподарки багатьох країн світу.
Основою для виробництва сковорідок не випадково був обраний екологічний чистий і міцний матеріал, тефлон. Саме він робить посуд витонченим і зручним, допомагає йому швидко нагрітися і довго тримати тепло.


Різноманітний світ сковорідок
А щоб вам не розгубитися від великої кількості найменувань, розмірів і призначень сковорідок, ми проведемо невелику екскурсію в «Світ сковорідок фірми Тефаль».
Отже, їх розділили за видами:
Тефлоновая, легка за вагою і не вимагає додавання жиру при приготуванні. При гарному догляді сковорідка проживе на вашій кухні до двох років.
Керамічна, складова основа, якої - дрібні частинки піску і полімеру. У народі ще званої, обпаленої глиною. Швидко нагрівається до температури 450 градусів, і довго тримає тепло по всій стінці посуду.
Мармурова, зроблена на чавунній основі, не боїться гострих предметів і мочалок. Для її виробництва взятий той же тефлон, але вже з додаванням мармурової крихти. В дорогий категорії виробництва така сковорідка має три шари покриття і утолщенное дно. Нагадує бабусину сковорідку з дитинства, але вже в сучасному стилі. Вона справно прослужить своєї господині більше 25 років.
А ось сучасне покоління сковорідок Тефаль ще й оснащено звуковим диском, який рівномірно розподіляє жар по всьому дну посуду, і подає вам сигнал про температуру нагрівання.
Не секрет, що на вашій кухні повинно бути кілька сковорідок, що відрізняються за розмірами, формою, товщині і висоті стінок.
Виробники подбали про це, і створили сковорідки «Тефаль» діаметром 24, 25, 26 і 28 сантиметрів. Для кожної з них відведена своя роль, одній можна довірити піджарку цибулі для супу, другій - приготування дивовижних котлет, третя зробить омлет на одну людину, четверта - посмажить рибу для великої компанії.


Підбиваючи підсумки
Прекрасно виконаний дизайн посуду, продумана до дрібниць технологія виготовлення і чудова якість роблять сковорідки Тефаль популярними і затребуваними.
Це та унікальна група товару, де якість і ціна завжди йдуть рука об руку, полегшуючи повсякденну роботу домогосподарок, і допомагаючи професійним кухарям в творінні кулінарних шедеврів.
Адже від якостей і надійності сковорідок безпосередньо залежать смакові якості страв, його зовнішній вигляд і ваш відмінний настрій.